Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
auron88
Gerçek Adzhirkov
Doğum Tarihi2 Şubat ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yesil pasaportla avrupaya/hollandaya giris başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
vize almaya gerek yok orasi tamam. ne icin geldiniz diyince gercek nedeni soylemeleri sikinti yaratirmi?... Mesaja git »
yesil pasaportla avrupaya/hollandaya giris konusunu başlattı (2 ay önce)
merhaba ben hollandada yasamaya basladim, ailem beni ziyarete gelecek ve yesil pasaportlari var. vize olmadigi icin dogrudan gelebiliyorlarmi yada gir... Mesaja git »
El tartisi veya bagaj tartisi nerede bulunur konusunu başlattı (3 ay önce)
Dijital veya analog. Marketlerde gorenininiz varmi veya baska bir yerde. Tesrkkurler... Mesaja git »
Kuşuma ne isim koyayım ? SSli edit 22 şubat başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu kusun ismi yesimdir! farkli birsey istiyorsaniz zenlonishka koyun. oda yesimin ruscasi ... Mesaja git »
@@@ ADIDAS KIRMIZI SIYAH SPOR AYAKKABISI @@@ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
merhabalar konuyu hortlatiyorum ama; 2001 yilinda almistim bu ayakkabiyi benimde ilk markali ve harcliklarimla aldigim bir ayakkabiydi benim ici... Mesaja git »
Hız rekorunuz kaç? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hissedilen hizi buyukten kucuge dogru siralarsak broadway 150km/s (turkiye) corsa 170km/s (turkiye) civic type-r 220km/s (rusya) camaro 122... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
al tabi amerikadan ucuza alacaksin neredeyse... Mesaja git »
Fizikten anlayan bakabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
hiz limitini astiginda olusan enerji 1/2mV2 den 1/2*(50/3.6)2*m=96.45m arabanin enerjisi surtunmeden kaybederek durdugu enerjiden yola cikarak m*g*... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 4 başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
tesekkurler hocam bende sizin verdiginiz linki takip ederek yaptim. ayrica buradan okuyan arkadaslara belki faydam olur diye kisa bilgiler yaziyor... Mesaja git »
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
hocam hayirli olsun, bende bu telefondan almayi dusunuyorum. kutudan ciktigi rom ile kullanirkende sikinti olurmu ? birde yorumlarda cift kamera bi is... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.098