Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
auron88
Gerçek Adzhirkov
Doğum Tarihi15 Ekim ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
13 temmuz 6 agustos 24 gun icin arac lazim cok ucuk fiyatlar cikiyor(3000 civari). beklemekmi lazim bilgisi olan varmi ? en uygun yollu nasil kiralani... Mesaja git »
borcu geri nasil isterim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
isteme hocam oda geri vermesin. sonra bu ornegi kullanarak ilerde kaybetceginiz paralari 50 lira ile kazanmis olursunuz.... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
evliyim oyunu test etmeye geldim... Mesaja git »
Askerlikten muaf alıcam. Babam utanıyor heralde.(Aldım) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
babanin dusuncesi ne kadar yanlis olsada bulundugu jenerasyonuda goz onunde bulundurarak korumaci tavirla iyi niyetle soylemis tabiki. Bende zamaninda... Mesaja git »
Şimdi ben 18 oldum mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
soylemeyi es gectigim sey, su an zaten 18 tam sene yasamissin yani 18 i doldurmussun 19 un icinde yasiyorsun. hani suan 21. yuzyilda yasadigimiz gibi.... Mesaja git »
Şimdi ben 18 oldum mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ucundan 90 li yillari yakalamissin. yas rakamsal olarak genc ama kulaga daha eski geliyor sanki ilerde bedelliyide ucu ucuna sen yakalarsin gibi vs. ... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende bunu daha dogru bulurum ama konusurken hep aklima I want you to.... gelir... Mesaja git »
Kisa baslik cok oy aliyor konusunu başlattı (2 ay önce)
Tesadufmudur, yoksa gercekmidir bilmiyorum ama konular baslik uzunluguna gore oy sirasina dizilmis.... Mesaja git »
Evlilik en büyük hata başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
%70 bilgi verir katiliyorum. bazende baska seyler bilgi verebiliyor. Benim tavsiyem, bizimki farkli diyip kafanizi kuma gomup baska insanlarin uyari... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cok ucuz, o fiyata neden satiyor acaba ? amerikadan alsa bile maliyeti 4000i geciyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.031