Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
auron88
Gerçek Adzhirkov
Doğum Tarihi15 Ekim ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Memleket özlemi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
turkiyedeki olumsuzluklari dusun... Mesaja git »
Ulkeyi gelistirecek projelere muhalefet karsi konusunu başlattı (bir ay önce)
Bu cumleyi ne zaman iktidar yanlisi bir grupta olsam duyuyorum. Gercekten karsimi? yoksa bu projelerin yapilma seklinemi karsi? Yada yanlis bi onceli... Mesaja git »
Tim Duncan futbolcu olsaydi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bekledigim ilgi olmadi, fikrasina gulunmeyen adam kadar yalniz kaldim aklimdaki isim Zidane idi... Mesaja git »
Tim Duncan futbolcu olsaydi konusunu başlattı (2 ay önce)
Tim Duncanin basket oynama sitilini izleyenler bilir. Ben onun oyununu gelmis gecmis futbolculardan birinin oyununa cok benzetiyorum. Sizin benzettigi... Mesaja git »
saç dökülme durdurucuyu kullanan yorum yazsın başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bizde kellik genetik, cesitli ilaclar denedim sadece biraz erteleyebildim. kafayi kazitip ilac uyguluyordum daha etkili olduguna inandim hep... Mesaja git »
kac ulkeye gittiniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
istanbula gittigimde bogazda yuruyum dedim biraz bende kendimi arap ulkesinde zannetmistim. neredeyse herkes arapca konusuyordu... Mesaja git »
az kavga gordum, ama ciktimi acima sifir adamlarda. videolarinada denk gelmistim youtube da... Mesaja git »
tayland ile ilgili tecrubelerini rica edebilirmiyiz ? Cinde alisveris yapmak istersen cakma urunlerin fiyatini hic sorma, direkt kafandaki olur fiyati... Mesaja git »
amerika en ucuz sezon new yorka gitsen ve herseyi minimumda tutsan hostelde kalsan, pasaport vize haric 1500 dolar tutar. almanya buna nazaran daha uc... Mesaja git »
kendim icin genellikle is icin hocam, dubai ve almanya turistikti sadece. disarda yemek yiyip kafelerde para harcayabilen ekonomik grubunu ele alirsak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156