Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
auron88
Gerçek Adzhirkov
Doğum Tarihi15 Ekim ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alfa erkek misiniz , beta erkek misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bende kim okuyacak bu kadar uzun diyordumki. baslayinca cok kolay oldu :D Alfa erkek: Kadınlara karşı özür dilerim ifadesini kullanmaz Beta erkegim... Mesaja git »
mikrodalgali ankastre firin konusunu başlattı (19 gün önce)
uygun fiyata bulamadim siemensin var onlarda 5000 liranin uzerinde. Sizin bildiginiz uygun fiyatli varmi ?... Mesaja git »
yeteneksizmisiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
halen anlayamadim, bilmedigim bir konuya referans ediyor sanirim espri.... Mesaja git »
yeteneksizmisiniz? konusunu başlattı (19 gün önce)
Ne zaman programi izlesem begenmedigim showlari kafamda elestirmeye baslarim (mal bu, bunun ilgi gormeyecegini bilmiyormu vs.) sonra bir kendini sorgu... Mesaja git »
faiz enflasyonun kendisidir[:\-] ...... Mesaja git »
bu anlamda tazminat davasi acip gerekcelerini gosterip istedigi meblagi talep etsin buna bi yorumum yok. ama telefonumun degeri 6000 yazip, telefonumu... Mesaja git »
6000 istedigini gorene kadar magdurun yanindayim diyordumda, simdi senin yaptiginda tam firsatcilik. desteklemiyorum.... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
yok hocam yurt disinda yasiyorum, calistigim sirkete verdim... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
cihazi inceledim, siparis verdim. 3-5 hafta bekleticez dediler. TR de almak isteyenlere tavsiyem elini cabuk tutsunlar, hem doviz artisiyla fiyatlar a... Mesaja git »
Memleket özlemi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
turkiyedeki olumsuzluklari dusun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094