Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dramkow
Gerçek Adalp engin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ses te sorun yoktu..oyun ve mic Ayarlarına baktın mı?... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Üstünlük modu cidden çok iyiymiş..biz de sevdik... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yanılıyosam düzeltsin bilenler: Süperonline kullanan bir arkadaşım arıza durumun da çok sıkıntı yaşadığını alt yapı telekom olduğu için ttnet ... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben ttnet kullanıyorum.diğerleri de bildiğim kadarıyla ttnet altyapısını kullanıyor..bu doğruysa değiştirmek çok mantıklı gelmiyor bana..... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Rusya haritaları yeterince oynandıBu gece bende varım ve benim fikrim Normal haritalar da cephe hattı modu kurulması.... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hangi silah o Engin?... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bu gece 7 yi zorlayacağız... Mesaja git »
6 kişilik manga hep mi vardı ? Ben mi ilk kez gördüm de tekrar tekrar saydım ?... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu gece dediğine benzer bir şey yaptık.. Kaçırma... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Aynen..Ağır tankla öleceğimi bile bile bayrağa dalmayı özledim.. Esefle kınıyorum seni DICE... Mesaja git »
Arkadaşları

cutanis

lnuxit

reeguu

saytale

engnavci

muratokdem

EliteMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN:dramkow
BF1 server:KODAMANLAR (TR)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109