Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
siyahbuz7
Gerçek Adoğuz han
Doğum Tarihi1 Ocak 1983
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Uzun (Şehirlerarası) Yolda, Nerelerde Duruyorsunuz, Neler Yiyorsunuz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Aslında buna benzer bir konu vardı burda ancak 15 temmuz sonrası bir takım olumsuzluklar dolayısı ile konu kitlendi. Ancak ne yoll... Mesaja git »
Aynı tarihte aynı güzergaha gidiyorum 😀 Ancak bu sefer otoban kıllanmayacağım Tekirdağ Çanakkale üzerinden gideceğim bende tek şöförüm eşim ve... Mesaja git »
İstanbul - İzmir yolu Çanakkale üzerinden nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler aklımda vardı hep acaba sıkıntı çokmu diye rahattaltınız beni ??... Mesaja git »
İstanbul - İzmir yolu Çanakkale üzerinden nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkür ederim... Mesaja git »
Konu biraz daha hortlasın o zaman ?? Bende Temmuz'un 10 ü gibi bu güzergahı kullanmak istiyorum yorumlardan dolayı tavsiye edeceğiniz görmem gereken y... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Kasım ayında başlaması beklenen erken rezervasyon dönemi için bu konuyu kullanabiliriz. Aynı zamanda elimden geldiğince Otel yorumları ile ilgili da... Mesaja git »
Arena of Valor [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar SİYAHBUZ ekleyebilirmisniz... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İstanbul-Yozgat-Sivas-İstanbul güzergah hız düşürmedim neredeyse virajlarda bile 100 ün altına inmedim diyebilirim bi de bakımı yaptırmadım 60000 etki... Mesaja git »
A3 Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
500 tl yakıtla 2100 km yol yaptım 800 ü 4 kişi 500 ü 5 kişi ve kalanı 3 kişi hız olarak 120 nin altına düşmedim diyebilirim hatta genelde 130-140 aras... Mesaja git »
Araba ile İstanbul'dan Karadeniz Turu (Tamamlandı fotolar ekleniyor) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Daha önce bu turu yapan arkadaşlardan ve Karadenizi bilenlerden bilgi rica ediyorum. İstanbul'dan rota çizseniz Artvin'e kadar çizilecek rota Görü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
tek aşk BEŞİKTAŞK!!!!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109