Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Matthew Mzizi
Gerçek Adahmet
Doğum Tarihi22 Ekim 1995
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bunu kastetmiş buradan bulursun.... Mesaja git »
Transfer dönemi - Quakerboy [ANA KONU] - 18 TEMMUZ Güncelleme - başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Estağfirullah hocam ne demek.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Tolga ciğercinin küfrederken görüntüsü var mı ?... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Allahım sen sabır ver adam resmen yeni transferlerimizi kötülemek için programa çıkmış. Adam takımdan gitti hala takıma zarar veriyor. Düşmanımsın Tan... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ntvsporda Cüneyt Tanmanı izliyorum şuan. Az daha Sabri bile Marianodan iyi diyecek diye korktum. Bu adamı kim nasıl programa çıkartıyor anlamıyorum.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İnşallah hocam bu kadar insan sıkıntı çekerken çözüm üretmeleri lazım artık.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam çözünürlük 1366x768 bundan düşüğü vga zaten... Mesaja git »
Fear the Walking Dead (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam bende de gtx850m i54200h 8gb ram var ama en düşükte 20 falan zor yani anlamadım ben bunu. Zaten bataryam bozuk olduğu için pilde kullanıyorum ta... Mesaja git »
Arkadaşları

cocainbar

assona

Aras.

iamburak

tusa

cwr

Mr. Pink

airbark

abcÇdegĞhİıjkmoÖpsŞtuÜvyz

negroibow

Soul741

Izaya

system.exe

res92

Desmond
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.227