Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ayrton Senna da Silva
Gerçek Adahmet
Doğum Tarihi22 Ekim 1995
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yok yeniliriz, yok güvenemiyorum , yok içimde kötü bir his var. Azıcık inancınız olsun be kardeşim... Yeneceğiz o kadar!!... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (20 KASIM) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben ısınamadım ya. Menüdeki müzikler harici atmosfer hiç hissettirmiyor. Yani elimde dönem silahlarını görmesem bu oyun ikinci dünya savaşında geçiyor... Mesaja git »
A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
İyiki izlememişim maçı. Maçkolikten 0-2 den 3-2 olduğunu görünce bile sinirim bozuldu.... Mesaja git »
HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam çok teşekkür ederim sağolasın.... Mesaja git »
HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar bu ana ekranda soldaki sayfa nasıl kaldırılıyor ? Hani sadece haberlerin çıktığı bir sayfa var ekranın altında ufak bir ampul şeklinde simg... Mesaja git »
Oyun monitörü nasıl seçilir? (satın alma rehberi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
01 - Oyun monitörünün yenileme hızı ve tepki süresi ne olmalıdır? Yenileme hızı özellikle oyuncular için önemlidir. 1920x1080&#... Mesaja git »
FC INTERNAZIONALE MILANO başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aga gerçek sandım ilk bakışta noluyoruz dedim... Mesaja git »
Football Manager 2019 [LOGO YENİLENİYOR] Çıkış Tarihi: 2 Kasım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam detay konusunda hak vermemek elde değil. Detay olsun ama işkence etmesin . Yani taktik detayı o kadar fazlaki en son kendi kendime taktik yaptığ... Mesaja git »
DVI-D Ekran kartından VGA Monitörde Görüntü Almak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Monitörü değiştir. Ben aynı durumda kaldım, gidip darkın dvi-d vga aktif dönüştürücüsünü aldım. Görüntü geldi ama renklerde inanılmaz bir ton kaybı ol... Mesaja git »
Manhunt: Unabomber (2018) | Discovery Channel başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
90’lı yıllarda ABD’nin en çok konuşulan polisiye olaylarından biri olan Unabomber, Manhunt: Unabomber ismiyle Discovery Channel'de yayınlanacak. Sam w... Mesaja git »
Arkadaşları

cocainbar

assona

Aras.

iamburak

tusa

cwr

Mr. Pink

airbark

abcÇdegĞhİıjkmoÖpsŞtuÜvyz

negroibow

Soul741

Izaya

system.exe

res92

Desmond
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
AC Milan
Basketbol
Philadelphia 76ers
Formula 1
McLaren

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109