Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bright like a Diamond
Gerçek Admehmet surgun
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
650bin tl nakit için, yatırım fikri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam yarısını borsaya yatır aselsan tupras petkim 3 yıl sonra 5-10 katına çıkar emin ol çok dua edersin biraz araştır sadece... Mesaja git »
Morhipo'da inanılmaz fiyatlar başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam o kadar alisverisi ticaret icin mi yapiyosun yoksa ihtiyac olup kullanmak icin mi... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
cihaz istediğim gibi değildi yada ben yanlış aldım onlar karşılıyor mu bilmiyorum yakında belli olur kargo ücretiniisteyeceğim... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
www.amazon.com/gp/product/B00MFMW29I/ref=oh_aui_detailpage_o01_s01?ie=UTF8&psc=1 bu ürünü iade ettim yeni. ptt 30 lira aldı bilginize... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar aracim 4 binde daha fakat bugum resimdeki gibi birsey farkettim tavanda ne olabilir bu uretimle mi ilgilidir sonradan mi olmustur... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
badgeart satıcısından alabilirsin. İki kez aldım sorunsuz... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Geçtiğimiz aylarda 5-10€ arasında satılan Windows 10 Pro OEM key için link paylaşılmıştı. Amazon listeme eklemiştim ama "Bu ürün artık mevcut değil" y... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Freedos alanlar nasıl Windows yükleyecek? 1. Microsoft'un sitesinden windows indirme aracını indirin. Link: İndirdiğiniz MediaCreationTool.exe ... Mesaja git »
1. donanımhaber reklamlarını daha büyük ekranda görecek olmam :P 2. bedava olup donanımhaberde satacak olmam (yabancıya gitmeyecek) 3. ofise gelip Mes... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aklıma mantıklı bir fikir geldi lütfen olumlu olumsuz cevaplarsanız sevinirim. şimdi amazondan ürün alırken gümrük bilmem ne çok çıkıyor. o zaman bi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141