Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bright like a Diamond
Gerçek Admehmet surgun
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Koton tüm ürünlerde %20 indirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Urunu yeni aldim numarasi uymadi iade etmek yerine aldigim fiyata satiyorum. 43.5 numara fiyat 130 lira... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
https://www.amazon.de/gp/product/B01N1QE81W/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 çanta bugun geldi ihtiyaç fazlalığından aldığım fiyata satıy... Mesaja git »
selam hocam boyle bişey çıkıyor odeme ekranında 2 katı fiyat oluyor ne anlama geliyor bu... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
arkadaşlar benim aralıkta aldığım yıllık psn plus üyeliğim var. bu üyelik bitmeden indirimli üyeliği de alabilir miyim. aralıktan sonra 1 yıl daha bu ... Mesaja git »
Sıcak Fırsatlar Bildirim ile Anında Cep Telefonunuzda! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Daha önce yaptığım yazılımlarla n11, hepsiburada vs. gibi kapmanyaları takip edebiliyorduk. O zamandan beri çoğu kişinin isteğiydi Sıcak Fırsatlar'... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Alanlar canta icin almiyor hediye ceki verecekleri icin aliyor benim gibi... Mesaja git »
[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kargolanmadığına dair kayıt açın site üzerinden hediye çeki verdiler bana alt limitsiz 15 lira ürün de geldi sonra... Mesaja git »
REHBER: Raspberry Pi 3 ile Müzik Dinleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
teşekkürler hocam peki amfiye gerek varkmı hifiberry alsam rp3 birde 2+1 ses sistemi birde bu kablo işimi gorurmu. ses kalitesi nasıl olur... Mesaja git »
REHBER: Raspberry Pi 3 ile Müzik Dinleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bende RP3 var. birde standart 2+1 logitec ses sistemi bulunmakta. hifiberry tarzı birşey alıp rp3 e bağlamak istiyorum. sorum şu ses kalıtesi ol... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094