Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bright like a Diamond
Gerçek Admehmet surgun
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bende de aynı şekilde oluyor şarjı çok çabuk bitiyor ve de kemdi kendine ekranı açılıyor sonra kapanıyor.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
bu klavye sorunu çok oluyor mu acaba. forumda çok var mı en azından. 7567 veya bunun arasında kaldım. vatanın indirimiyle alacaktım ama soru işareti ş... Mesaja git »
GOLD.COM.TR DE 300TL SAAT ALIŞVERİŞLERİNDE 200 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yahu adamlar dolandirici adlari cikmis halen konusunu aciyosunuz yonetim kapatsin gold konularini insanlarin daha fazla cani yanmasin... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
TN paneli söküp yerine IPS takmak isteyen olursa, yapılması gerekenler şurada anlatılmış: reddit.com/r/SuggestALaptop/comments/5q8omp/update_on_inspir... Mesaja git »
Evimiz soyuldu konusunu başlattı (bir ay önce)
Istanbul goztepe merdivenkoy civarinda kiralik oturdugumuz ogrenci evini soydular. 4 bilgisayar 1 tablet parfumler hersey gitti 10 15 binliralik hasar... Mesaja git »
cüzdandaki paranın geçerlilik tarihi var mı... Mesaja git »
Hepsiburada samsung dex 199 lira fiyat hatasi konusunu başlattı (2 ay önce)
Mobil uygulamadan girince normalde note 8 ile beraber alinca fiyat yuzde 50 dusuyor diye kampanya yapmislar ama direk sepete ekleyip alabildim. Yalniz... Mesaja git »
MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
demekki sadece türkiyede değilmiş... Mesaja git »
650bin tl nakit için, yatırım fikri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam yarısını borsaya yatır aselsan tupras petkim 3 yıl sonra 5-10 katına çıkar emin ol çok dua edersin biraz araştır sadece... Mesaja git »
Morhipo'da inanılmaz fiyatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam o kadar alisverisi ticaret icin mi yapiyosun yoksa ihtiyac olup kullanmak icin mi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109