Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bright like a Diamond
Gerçek Admehmet surgun
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tıp kazanabilecek miyim ? [Son 6 gün] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Vay be 2000 liler de univeraiteye gidiyor... Mesaja git »
boşanamıyorum! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam cok gecmis olsun Allah yardim etsin. Yalniz bir sorum var gercekten severek mi evlendin ne kadar bir sure tanidin onu cevap verirsen memnun olur... Mesaja git »
YANIYOR 19,9 SEHPA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sola mi... Mesaja git »
World ramazan ayı kampanyası her 100e 10 değil bu kez başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sonuc olarak 7 kez 100 liralik alisveris yaptigimda 50 puan mi yuklenecek arti temazsiz da yaparsak 25 daha dogru degil mi... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefonun jelatinini actigim icin hepsiburada servis raporu istiyor iade etmiyormus hemen ne yapmak lazim acaba. Nasil gorecegim ki hatali oldugunu ur... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende bugun hepsiburadadan teslim aldım cihazı gayet guzel cihaz fakat ekranın ortasından biraz aşağıda beyaz bir benek gibi bir renk farkı var beyaz ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam g4 de bataryadan illalah ettim bu ondan sonra bu tel nasil gelir sarj konusunda... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim pil asiri kotu g4 te yedek pil tasiyorum o da bitiyor zaten surekli sarjda telefon artik biktim mi max 2 ile bu arasinda kaldim bakalim... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tesekkurler hocam cevap icin mi max 2 de var pil icin cok iyi mesela o nasildir... Mesaja git »
Selamlar lg g4 var bende sirf pil sorunundan dolayi bunu almayi dusunuyorum onerir misiniz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.076