Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bright like a Diamond
Gerçek Admehmet surgun
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam g4 de bataryadan illalah ettim bu ondan sonra bu tel nasil gelir sarj konusunda... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim pil asiri kotu g4 te yedek pil tasiyorum o da bitiyor zaten surekli sarjda telefon artik biktim mi max 2 ile bu arasinda kaldim bakalim... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tesekkurler hocam cevap icin mi max 2 de var pil icin cok iyi mesela o nasildir... Mesaja git »
Selamlar lg g4 var bende sirf pil sorunundan dolayi bunu almayi dusunuyorum onerir misiniz... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bir de bir yılı geçti ama bakım yaptırmadım gerek var mı gerçekten bakıma 7000 deki araca 750 lira para istiyorlar bakım için... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhabalar Bende de astra k 1.4 turbo motor otomatik vites enjooy paket var kasım 2016 da almıştık daha 700* km de araç bu piston kırma vs. gibi soru... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
batarya sorununu çözebilen var mı yedek batarya taşıyorum ama günde o da bitiyor ve cihaz nerdeyse sürekli şarjda duruyor.... Mesaja git »
Kasiyer eleman gitmiş iPhone 8 almış başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
son model arabanın ve telefonun sosyal statü gostergesi olarak görüldüğü algılandığı tek ülke burası... Mesaja git »
Arnetti star banyo rafı 19,99 tl kargosuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Annen star diye okudum... Mesaja git »
Acer AN515 i7-7700 16G 1+256 1050ti- 3.667,69TL_Webdenal başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bende aldım bir havale bir tek çekim ile bakalım ne olacak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137