Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lagethon
Gerçek AdTibet Köksal
Doğum Tarihi17 Temmuz 1990
KonumKayseri,Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Olsun olsun sen ekle 4. ihtiyacımız oluyor hiç yoktan iyidir. Hem alışırsında.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Gel dostum squad avrupa sıralamasında ilk 30 dayız. K/D: 4.58 PSN: TwaxemR... Mesaja git »
PS4 PUBG Oyuncuları Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şöyle kenarda kendime yer ayırayım. PSN: TwaxemR YAŞ: 29 Aşırı kolluyum. SOLO ve SQUAD'da ilk 150 DUO'da ilk 100 deyim.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese selamlar. Son yorumları şöyle bir gözden geçirdimi. Beraber oynamak isteyen arkadaşlar baya var. Biraz ciddi oyuncu arıyoruz takımımıza. Duo v... Mesaja git »
RAVENT SMART LUX ve RAVENT COOL (LG Filtreli) muhteşem kampanya!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Herkese merhabalar. Öncelikle kim olduğumuzdan bahsetmek istiyorum. Kayseri'de tam 18 yıldır su arıtma cihazları pazarlaması yapmaktayız. Bu uzun yıll... Mesaja git »
Merhabalar. Hori Tac PRO kullandım ve aralarındaki fark nedir öğrenmek istiyorum. Tepkime süresi hori tac proda beni çok rahatsız etmiş 1 haftada elim... Mesaja git »
Başlıkta belirttiğim özelliklere sahip bir oyuncu kulaklığı arıyorum. ASUS ROG STRIX FUSION 700 buna örnek. Başka model bilen bu tarz özellikleri olan... Mesaja git »
Arkadaşım siz zekanızı kullanın. Fiyatlar avrupaya göre fiyatlandırılıyor. Amerika piyasasına göre değil. Çokda umurundaydı sony nin abd den almışsın ... Mesaja git »
Bu metni yazan arkadaşa sormak istiyorum. Neden ülkemizdeki oyun fiyatlarını ABD ile kıyaslıyorsunuz? Türkiye Kuzey Amerika kıtasındamı yer alıyor? 60... Mesaja git »
PS4 PS3 klavye + mouse Hori tac assault commander Pro başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşları

tanerq

R.Rondo9

brkkyk

Rawarg

jar2am

dnzprmksz

Sedat_60

Espheni

no_passage

Sercan Ç.

Uncy

melihcolak1903

ErenErkman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SONY PlayStation 4 Pro - RAZER Thresher Wireless Headset
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Steam
Lagethon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094