Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gökşen PASLI
Gerçek AdGökşen PASLI
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları27
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ozaman setupa dahil ettiğiniz exede yanlışlık var yoksa button ekleyip de yeni buttonun görünmeme ihtimali yok... Mesaja git »
C# yaptığm değişiklikler setupla kurduğum arayüzde görünmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kurulum programlarında genelde aynı versiyon dosyalarda üzerine yazma olmaz mevcut kurulumu kaldırıp yeni setupu sıfırdan kurunca değişiklik görünmüyo... Mesaja git »
Yeni bir tarayıcı tasarımı. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hiçbir 3. parti uygulama kullanmazsanız c# ile yaptığınız web browser internet explorer gibi bir tarayıcı olacaktır. çökme konusuna gelince benim gözl... Mesaja git »
Yeni bir tarayıcı tasarımı. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bence mevcut tarayıcılarda problemin ne olduğunu yazın ona göre cevap verelim öncelikle şunu belirtelim siz sıfırdan tarayıcı yapmayı düşünüyorsanız ç... Mesaja git »
Program yazarken veritabanına bilgi aktaramıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kolon primary key mi ona baktınız mı... Mesaja git »
Program yazarken veritabanına bilgi aktaramıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
müşteriid kolonu null değer girmeye izin vermiyor diyor o kolona bak bakayım otomatik artan kolon olarak mı tanımladın muhtemelen öyle tanımlamamışsın... Mesaja git »
XML ve EXCEL Dönüşümlü Bir Düzenlemeye ihtiyaç Var. Yardım!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
konuyla ilgilenmemekle birlikte belki işinize yarar diye xmllerin yapısından örnek alıp google translate aracılığıyla çeviri programı yaptım işinize y... Mesaja git »
c# belirlediğin tarihte uyarı veren program!!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bir tarih belirlersin mesela 31.4.2018 bunu bir dosyaya kayıt edersin en basitinden sonra program açılınca bunu okur timer vasıtasıyla her dakikakada... Mesaja git »
Evrak Kayıt Programı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bende birkaç birşey yazayım en önemliden en önemsize doğru 1 öncelikle veritabanı yolu problemli C:\\Users\\ferha\\Desktop\\evrak.mdb 19 tane replace... Mesaja git »
matematik != bilgisayar başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ben esas bu Türkiye'de bu ilanlara adam bulabiliyorlar mı onu merak ediyorum sadece özel sektör değil kamu da aynı yapıyor alfabenin harfleri yetmiyor... Mesaja git »
Arkadaşları

atmacaonur

sarac

el-harezmi_0

Lotus Expeditor

Fun Lovin Criminal

Basarul

programmer_onur

mkeshnda

izmitl

mami2173

ChrissyCostanza

Futurisma

isactn

yns_sylmz

xraq52

expertic

DrakeMcCain

EfeKahya123

emresafa12

Kroxos

bycastiligenc

victoryrock

umutstorm12

xsipox

halillkartt

OyunYoneten

yazilimweb
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Senin de XAMLına korum Senin de XAMLına korumÖzel mesajdan cevaplayamıyorum çünkü 📱 doğrulama gelmiş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297