Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metrikk
Gerçek Admetrikk metrikk
Doğum Tarihi22 Ocak 1987
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 357
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Alınık N11 50tl indirim çeki. 1500 liralık alışveriş yapacağım, avantajixinizi kullanabilirim. Teklif için pm lütfen.... Mesaja git »
"günlük süt" fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
teşekkürler bilgi için, durum gayet açık başlık günlük sütler ile ilgili, amacım konuyu çarpıtıp başlığın düzenini bozmak değil. sadece konuyla i... Mesaja git »
ahmet aydın'ın ifade ettiğiyle paralel bir bilgi paylaşmışsınız siz de. ama maalesef türk doktorları bazı gerçekleri açıkladığında pek inanılmıyor, ha... Mesaja git »
prof. ahmet aydının düşünceleri bana mantıklı geldiği için paylaşmak istedim. elbette isteyen istediği gibi düşünmekte özgür. sizin takıldığınız kıs... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
tamam hocam teşekkürler cevap için. markofinin sayfasında geri yükleneceği yazıyor ama kırmızı kasa kodları için değişik bir durum var mıdır diye mera... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
yahu hiç bilen yok mu yani? kırmızı kasa markafoni kodları iade durumunda geri yükleniyor mu? yardımlaşma kalmadı mı ya, herkes sadece satışını mı düş... Mesaja git »
markafoniden çek ile alışveriş yaptığımızda iade durumunda çek geri yükleniyor mu?... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
hızlıal çeki olan varsa pm bekliyorum.... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
limango alt limitsiz onaylı 20 TL lik çek 6 TL (stok sınırlı) ödeme: misli, iş bankası, yapı kredi. not: online olmasam da pm lerinize en ge... Mesaja git »
Arkadaşları

Gprsnedir

Dexia

ozborme

sirinecz

Neoptolemos_

jeo123

artandbjk

gökhantürk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094