Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Doqann
Gerçek AdDoğan Oruç
Doğum Tarihi3 Eylül 1996
KonumMardin,Midyat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HDP Milletvekili Mehmet Ali Aslan Gözaltına Alındı başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Ben lisedeyken beden egitimi hocamdi [sm=biggrinking.gif] Serbest birakmazlar inşallah [sm=bandit.gif]... Mesaja git »
Eger dediginiz gibiyse yarin ya da obur gun ugrarim Apple Store'a. Randevu versinler de günü onemli degil [sm=icon_smile_big.gif]... Mesaja git »
Sagolun arkadaslar. Kac gundur ugrasiyorum ama hâlâ alamadim. Dediginiz gibi ara ara deneyecem. İnşallah alirim. Tekrardan tesekkur ederim hepinize.... Mesaja git »
Kardesim nasil aldin? Belirli bir saati mi var randevu almanin. Onceden 00.00'da aciliyordu, fakat yaklasik 1.5 saattir ugrasiyorum. Saatlerce F5 yap... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum.... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
iOS 10.2 JailBreak Çıktı !!! - Yapımı Ve Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Beyler mach_portal profili 7 günde bir kendi kendine siliniyor. Bunu sinirsiz yapmanin veya uzatmanin bir yolu var mi? ... Mesaja git »
iOS 10.2 JailBreak Çıktı !!! - Yapımı Ve Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayır.... Mesaja git »
Hevallerin Korkulu Rüyası #kirpivekobra başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Call of Duty Ghosts [sm=biggrinking.gif]... Mesaja git »
iOS 10.2 JailBreak Çıktı !!! - Yapımı Ve Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eyvallah kardeşim sagolasin... Mesaja git »
Arkadaşları

Roxio
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Why So Serious?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.883