Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Doqann
Gerçek AdDoğan Oruç
Doğum Tarihi3 Eylül 1996
KonumMardin,Midyat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TÜRKÇE'DEKİ EN KARİZMATİK KELİME başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kesinlikle... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hangi dizi/film/oyun karakterinin yerine geçmek isterdiniz başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Dizi Prison Break - Michael Scofield Oyun Hitman - Ajan 47 Film The Dark Knight - Joker... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kızların En Fazla Kullandığı Trip Cümleleri başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
iphone 5 ios 10.3 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
iPhone 5 icin iOS 10.3 guncellemesi gozukuyor [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1069641/e7b53cf3-a5de-489d-ba9e-7ad25f0f3a... Mesaja git »
Telefonlarimiza gelen son mesaji paylaşıyoruz. (topic) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Tum anilarin lifebox la hep guvende hep yaninda! Ustelik sana ozel ucretsiz 50 GB saklama alani ve lifebox ile kullanabilecegin 5GB internet hediye: h... Mesaja git »
Telefonum 6s. Onceki surumum 10.2.1'di. 10.3'u dfu modu ile kurdum. Onceden de hizliydi, simdide hizli. Yalniz uygulama giris ve cikislarinda fps dusu... Mesaja git »
"jdjdjxnfjd" ... Mesaja git »
Hayatınızda keşke hiç yapmasaydım dediğiniz şeyler oldu mu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Keşke hic alkol icmeseydim ... Mesaja git »
Arkadaşları

Roxio
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Why So Serious?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109