Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nemiga
Gerçek Admuhammet g
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Tanıtılma Tarihi: MIUI 8.0 - Android 6.0.1 İşlemci & GPU: 4 & 6 GB Ram (64 GB Depolama Modeli 4 GB Ram, 128 GB Modeli... Mesaja git »
Bulunsun.... Mesaja git »
Merhaba Arkadaşlar, Yeni çıkan bazı modeller haricinde (mesajla sorunuz) tüm Xiaomi marka telefon modellerinin imei tamiratı yapılır, Türkçe destek... Mesaja git »
XİAOMİ İMEİ TAMİRİ (Uygun Fiyat Kargo Yok Bekleme Yok) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Mi note2 lerde şebeke problemi oluyor mu.... Mesaja git »
Bulunsun.... Mesaja git »
XİAOMİ İMEİ TAMİRİ (Uygun Fiyat Kargo Yok Bekleme Yok) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Mi note2 lerde şebeke problemi oluyor mu.... Mesaja git »
GÜNEŞ PANELLERİ (SOLAR PANEL) Genel Paylaşım başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
merhaba, ilgilenen arkadaşlar olursa 500w lık bir inventer yaptırmak istiyorum. teşekkürler... Mesaja git »
Konu;ONLİNE TAM SİNÜS UPS-İNVERTER oldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merhaba, ilgilenen arkadaslar olursa el yapımı ii bir inverter yaptırmak istiyorum... Mesaja git »
Samsung B7330 OmniaPRO Buluşma Noktası başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ALINIK Samsung B7330 Omnia Pro. satmak isteyenler PM atsınlar lutfen. garantisi devam eden çiziksiz ürünler tercih edilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

micro77

retchop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078