Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bLack3ds
Gerçek AdGürhan Bezek
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Polo Kac Binden Baslar ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Uzun zamandır bu kadar derinlemesine ve bu kadar varyasyonlar barından konuları;kısa,öz ve anlamlı bir cümle şeklinde özetleyen yorum okumamıştım.... Mesaja git »
Lpg li araçların yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kardeşim yazdıklarımı sondan başlayarak mı okudun ? 2 sene önce diyorum 1,75 TL olan lpg'nin litresi şuan BATMAN ilinde ki Opet istasyonunda 3,45 TL... Mesaja git »
Lpg li araçların yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Maalesef artık Lpg nin ekonomisi kalmadı. Benim araç 1.6 Astra.2015 Aralık ayında sıfır alırken lpg taktırdım o zamanlar (22 ay önce) lpg nin litresi ... Mesaja git »
OPEL ASTRA SEDAN EDITION PLUS 1.6 benzinli başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kesinlikle haklısınız.2 aracıda da test etmiştim ve 2015 Aralık ayında Astra aldım.Arada inanılmaz kalite farkı var.En basitinden kapıların kaliteliği... Mesaja git »
50TL lik yakıt alan kaldı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Değişen tek şey; ben hep 50 tl ye alıyorumcular daha sık almaya başladılar Oysa 2017 itibariyle akaryakıt fiyatları LPG = Dizel Dizel = Benzin Be... Mesaja git »
Adana -İzmir arası dikkat etmem gereken unsurlar? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba değerli forum sakinleri, Ankara'dan Adana'ya geçmem gerekiyor. Akşam da İzmir'e gitmem lazım. Yalnız ilk defa arabayla izmire gid... Mesaja git »
b7 passat mı b8 passat mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vay be... 2015 Kasımda sıfır Trendline Passat için 72 bin tl fiyat almıştım.Gelinen noktaya bak... Mesaja git »
2018 model Honda Jazz yeni tasarım ve motorla ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Allah aşkına şu ön konsulun şekli nedir yav simetrik hastalığım da yok ama rahatsız oluyor insan.Sonradan akıl etmişler 'Aaa unuttuk bunu da sıkıştıra... Mesaja git »
80-100 bin tl arası öğrenci arabası tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vay be...2009 da dolmuş parası olmadığı için finale yetişememiştim. Hangi aracı alırsanız alın değerini bilin... Mesaja git »
Arkadaşlar Uzun Yola Çıkacağım Yardım Edin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu kadar kafanıza takılacak sorun değil bence.Mıcırlı yada çakıllı yollarda öndeki araca fazla yanaşmayın yeterli.Benim aracım siyah 2 yıldır kullanıy... Mesaja git »
Arkadaşları

tahirozgun

mathematician_01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Notebook
Lenovo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.092