Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bLack3ds
Gerçek AdGürhan Bezek
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASOSYALLİK başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hiç temeli olmayan birinin çat diye matematiği öğrenmek istemesi gibi... Mesaja git »
Astra J 17 inç İçin Fiyat Performans Lastik Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam benim aracım da 1,6 edition model.16 inç kapaklı jantlar var.Lastiklerle birlikte jantları da değiştirmek istiyorum. Cosmo donanımdaki jantlar ... Mesaja git »
60-65.000tl arası bayana uygun araç başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Türkiye'de yapılan testin videosu vardı.Aracın ortalama hızı 53 mü 58 mi tam hatırlamadım ama 60 ın altındaydı.Az yakacak diye ömür geçmez o yol bitme... Mesaja git »
Bu honda trafige cikamazmi ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Örneğin aracın şanzımanını ayrı olarak almak isterseniz sadece şanzıman ücreti 50 bin tl tutabiliyor.Geri kalan aksamlar da aynı şekilde birleşince ar... Mesaja git »
İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçen ay Batman-İstanbul yaptım.Samimiyetle söylüyorum ki Batman'dan İzmit'e kadar zorlanmadım şu çift şeritte zorlandığım kadar.Sağa atlayan tırlar m... Mesaja git »
Park Halinde Vurup Kaçmak Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sadece iett otobüsleri olsa yine iyi dolmuşların da koloni halinde toplanma yeri ama benim park ettiğim yer ara sokak motorcu dükkanlarının önündeydi... Mesaja git »
Park Halinde Vurup Kaçmak Hk. konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar, 27.04.2017 saat 10:30 ila 15:00 arasında İstanbul Şirinevler mevkinde park ettiğimde aracımın sağ ön kapısına sürtüp kaçmışlar.Çevrede b... Mesaja git »
Ehliyet alma süresi ve ortalama ücret nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Vay be... 2009 da ehliyetimi alırken kurs+maliye+ehliyet bedeli hepsine 490 TL ödemiştim. [8\|]... Mesaja git »
.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Trafik şubeye gidip sorabilirsiniz.Ruhsatı yanınıza alıp aracı araştırsınlar.Onların sistemlerinde niçin ve kime yazıldığı gözüküyor.... Mesaja git »
Honda Civic yerine hangi araba? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Astra dizel alabilirsiniz 136 hp 320 tork ile tokat yiyen değil atan olursun.Kaporta olarak da bir çok araçtan iyidir.Dizel olmaz dersen de 1,4 turbo... Mesaja git »
Arkadaşları

tahirozgun

mathematician_01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Notebook
Lenovo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.062