Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bLack3ds
Gerçek AdGürhan Bezek
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ FİYATLARINA ZAM ÜSTÜNE ZAM GELİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Çok değil 2,5 sene önce 51 bin TL'ye aldığım Astra Sedan 89,500 olmuş... Mesaja git »
Opel astra j 1.6 lpg boşa atınca stop etme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kesinlikle haklısınız.Bende sorunun kesin olarak subap kaynaklı olduğunu bilsem düzgün bir usta arar aracı teslim ederim.Ama bu öyle bir şeydir ki yap... Mesaja git »
Opel astra j 1.6 lpg boşa atınca stop etme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Aynı araçtan bende de var 2015 model 50 bin km oldu.Sabah çalıştırırken biraz zorlanarak çalışıyor bu sabah ta ilk çalıştırmada stop etti.Günün ilerle... Mesaja git »
Benzinde ötv indirimi sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam siz olayı yanlış anlamışsınız.Zam oranı kadar ötv indirimi yapılacak derken aslında fiyat sabitleme yaptılar.Yani gelen zamları bu zamana kadar ... Mesaja git »
Ya bilmiyorum bir tek benim mi tuhafıma gidiyor ben anlamıyorum ki yaya geçidinin üstünde,sıkışık trafikte yada dar ara sokaklarda şu lanet cam suyunu... Mesaja git »
Fiat Egea Sedan 1.6 Dizel Multijet Otomatik Aşırı Yakıt Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Trafikte ortalama asla ama asla 5 lt yakmaz.Servis çalışanları sallamış.Uzun yolda 5 lt yakarsa öpüp başınıza koyun.İlk bakımdan sonra ve yaz aylarına... Mesaja git »
Formula 1 canlı akış hizmeti F1 TV'yi duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Liseye gidiyordum henüz hafta sonları CNNTÜRK te izlerdim.Acayip heyecanlıydı.Yarışlar uzak doğuda olunca sabah 9 gibi,Amerika kıtasında olurken sabah... Mesaja git »
Silindir Kapak Saplaması Derdim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kesinlikle son derece önemli bir mevzu.Asla yan sanayi parça almayı aklınızdan bile geçirmeyin.Ucuza kaçayım derken daha sonra tekrar edecek ve 2x faz... Mesaja git »
25 bin civarı hangi araç alınır ? Örnek bir kaç model paylaşabilir misiniz?... Mesaja git »
2017 sümbül mü? 2017 hyundai i30 mu? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
2 kg leğen,4 tekerlek ve 1 ad. simit ile sizde symbolünüzü yapabilirsiniz. O ne fiyattır öyle... Mesaja git »
Arkadaşları

tahirozgun

mathematician_01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Notebook
Lenovo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078