Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bLack3ds
Gerçek AdGürhan Bezek
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 sümbül mü? 2017 hyundai i30 mu? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
2 kg leğen,4 tekerlek ve 1 ad. simit ile sizde symbolünüzü yapabilirsiniz. O ne fiyattır öyle... Mesaja git »
radar cezası yedim nasıl öderim başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Polis durdurmazsa o kağıt plaka sahibinin evine gidiyor maalesef Beyanname de bulunup Gelir İdaresi Başkanlığı sitesinden 'Beyanlı Trafik Cezası Ödem... Mesaja git »
Birde Bu Çıktı Başımıza başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Millet uzaya,bilime,alternatif ve yenilenebilir enerjilere kafa patlatır,bizimkiler 'Acaba bugün halktan nasıl para koparabiliriz?' derdinde.Y... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı talimat verdi: Cam filmi yasağı kalkabilir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir Skandallar Ülkesi... Mesaja git »
Elon Musk Türkiye'ye CB ile görüşmeye geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
%100 de elektrikle çalışan arabaların yapımcısı Elon Musk,%100 vergiyle çalışan arabaları görmeye gelmiş.... Mesaja git »
Arabama Çarptı Kaçtı Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı olay benimde başıma geldi.Ne yazıkki sizin kadar şanslı değildim.Çarpan kişiyi kimse görmemiş hiçbir kameraya da yansımamış ne hikmetse.(Aracım i... Mesaja git »
Bende de aynı mevzu var.Ağustos ayında Sonax'ta yaptırmıştım.Amerikan filmdi.Yanları söktük ama arka cama zarar verir diye ellemediler. 2,5 aylık fil... Mesaja git »
Cam filmi artık muyanede ağır kusur başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şu lanet olası arka cam için ne yapabiliriz ? Kesin çözümü yok mudur ? Hepsini söktüm arka cam kaldı sadece 4 Aralık'ta muayene bitecek.Muayene de sad... Mesaja git »
Araç Cam Filmi Tüvtürk Ağır kusur! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şu lanet olası arka cam için ne yapabiliriz ? Kesin çözümü yok mudur ? Hepsini söktüm arka cam kaldı sadece 4 Aralık'ta muayene bitecek.Muayene de sad... Mesaja git »
Video - Cam filmi nasıl sökülür? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşları

tahirozgun

mathematician_01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Notebook
Lenovo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063