Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bLack3ds
Gerçek AdGürhan Bezek
Doğum Tarihi17 Kasım ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ehliyet alma süresi ve ortalama ücret nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Vay be... 2009 da ehliyetimi alırken kurs+maliye+ehliyet bedeli hepsine 490 TL ödemiştim. [8\|]... Mesaja git »
.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Trafik şubeye gidip sorabilirsiniz.Ruhsatı yanınıza alıp aracı araştırsınlar.Onların sistemlerinde niçin ve kime yazıldığı gözüküyor.... Mesaja git »
Honda Civic yerine hangi araba? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Astra dizel alabilirsiniz 136 hp 320 tork ile tokat yiyen değil atan olursun.Kaporta olarak da bir çok araçtan iyidir.Dizel olmaz dersen de 1,4 turbo... Mesaja git »
Merhabalar, 2015 model Astra J sedan aracıma evimin önünde park halinde iken bir transit sokağımız yokuş olduğu için yukarı çıkarken kar ve buz ... Mesaja git »
Oyunla alakam yok top eleven oynarım bazen oda sık sık oynanacak bir oyun değil... Mesaja git »
Benim cihazımın ekranında sararma oldu.Daha önce Lg ile huawei de başıma gelmişti şimdi de xionami de başıma geldi.Çıldıracağım artık bu telefonda baş... Mesaja git »
Bu aracı almalımıyım ? (Golf İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Very hard funny... Mesaja git »
Sizce LPG stabil bir sistem mi? [anket] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Lpg'li araç kullanmanın birinci kuralı Lpg hakkında konuşmamaktır. Lpg'li araç kullanmanın ikinci kuralı Lpg'nin göstergesine asla bakmamaktır. Lpg'... Mesaja git »
2016 Opel Astra Sedan 1.6 Edition Plus İçin Fiyat Aldım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Teşekkür ederim sizlere de hayırlı uğurlu olsun :) Aracım 17 bin km de ilk bin km hariç 16 bin km lpg de kullandım.Bugüne kadar hiçbir sorun yaşama... Mesaja git »
ÖTV'nin düşmemesinden yanayım. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bugün aracımı kullanmadım.Yaklaşık 20 km yol yürüdüm ve gözüm alabildiğine trafik vardı.Yahu araçlar ilerlemiyor bile be adam sende çıkartmasana şunu ... Mesaja git »
Arkadaşları

tahirozgun

mathematician_01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Notebook
Lenovo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090