Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
007messi
Gerçek Adhüseyin utku
Doğum Tarihi21 Şubat 1980
KonumBursa, Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | TOPLANIYORUZ !!! | başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Geçen sene fifa 17 ubisoft indiriminden amerika üzerinden 14 dolar gibi bir fiyata almıştım yaklaşık 50 tl forumdan bir çok arkadaş aldı bu sene fiya... Mesaja git »
Türk netten gerisi yalan... Mesaja git »
16 aydır türk net kullanıyorum ilk başlandığında bir kaç sorunla karşılaşmıştım ondan sonra çok memnunum 60 mgbit sınırsız resmen akıyor Helal olsun... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
banada 450/15 gelmiş geçen ay 900/25 gelmişti kartı kullanmadım... Mesaja git »
A101 5 litre su 2li alımda tane 1.28 TL başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bursanın göbeğinde 2 aydır çeşmeden su içilmiyor resmen kireç akıyor çamasır makinası ve bulaşık makinasına verdiği zararı düşünemiyorum adamlar kuyu... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | TOPLANIYORUZ !!! | başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
beni de ekleyin... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
telefonun 32 gb modellerinde en son yazılım b81 64 gb modellerinde b85 sürümü var diye biliyorum... Mesaja git »
ekran süresi olarak çok az alıyorsunuz benim sürüm b581 sürekli internette gezme 7,5 8 saat ekran süresi alıyorum... Mesaja git »
Türktelekom e-fatura hediye 1 gb kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yemedi e fatura aboneliğiniz olduğunda kampanyadan yararlanamazsınız... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.172