Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
007messi
Gerçek Adhüseyin utku
Doğum Tarihi21 Şubat 1980
KonumBursa, Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar ben geçen sene Dr magazası dan xbox one s game pad almıştım 1 yıldır sorunsuz kullanıyordum bir haftadır sağ analog oyunlarda fifa 18 ac gi... Mesaja git »
Wolfenstein II: The New Colossus (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bende oyunu indirdiğime pişman oldum hiç vuruş hissi diye bir şey yok sanki duvara ateş ediyorsun beni sarmadı sildim geçtim... Mesaja git »
Bütün ışıkları yanıp sönüyor... Mesaja git »
FIFA 15-16-17 İçin Sorunsuz Gamepad başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://urun.n11.com/microsoft-xbox-one/microsoft-xbox-one-s-wlesspc-controller-4n6-00002-P193497973 bunu al arkana bakma... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
benimki 32 gb henüz gelen giden güncelleme yok... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu ay paracard 850/20 TL bonus geldi Ama bu konuda paraf daha iyi 500/30 TL geliyor 2 aydır... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oh iyi oldu [crak cıkmış] burda millete 185 TL den oyun ittirdiler Adam gibi bir fiyat yapın bizde orijinal alalım Şimdi indirimler gelir bakalım k... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet sıkıntı yok nasıl istersen öyle takılabilirsin Ben hala beklemedeyim oyun çıksın bakalım fiyatlar hangi seviyeye gelecek bir acelem yok... Mesaja git »
Evet sıkıntı yok nasıl istersen öyle takılabilirsin Ben hala beklemedeyim oyun çıksın bakalım fiyatlar hangi seviyeye gelecek bir acelem yok... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078