Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
007messi
Gerçek Adhüseyin utku
Doğum Tarihi21 Şubat 1980
KonumBursa, Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 29 dk. önce
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 dk. önce)
arkadaşım ben otodan gelen 560 sürümünü kullanıyorum bu 563 sürümüne geçmeye gerek var mı arasında fark yoksa boşuna uğraşmayayım daha sonra boş bir... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Arkadaşım yüklemeyi detaylı şekilde anlatırsın... Mesaja git »
arkadaşım normal flexsi kartta bonus flaş üstünde kanpanya gözükmüyor ve katılım yapamıyorsun sadece sanal kart ile katılırsan 100 tl diğer türlü 20... Mesaja git »
arkadaşım bonus flaştan sanal kart oluştur ve kanpanyaya bonus flaş üzerinden katıl alış verişi sanal kart ile yap ben o şekilde 100 tl bonus kazan... Mesaja git »
TurkNet, müşterilerinin AKN'lerini kaldırmaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
acaba 4 defa 50 gb hediye eski müşterilerinede geçerlimi yoksa yeni abone olanlar içinmi... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar yeni gelen android 7.0 geçmelimiyim her hangi bir sıkıntı varmı Bazı arkadaş pil performansında düşüş var diye yazmışlar Bu durum doğru... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
ben şu kılıftan sipariş geçtim yarın şu an piyasada en uygun fiyatlı olan bu http://www.mobilcadde.com/404.asp?404;https://www.mobilcadde.com:443/hua... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
arkadaşlar telefonum geldi hemen ımei sorgulaması yaptım sorun yok kayıtlı ekranda ölü piksel filan hiç bir şey gözükmüyor telefon NXT-L09C432B180 s... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sabahtan beri bekliyorum hala mng kargo gelmedi az sonra işe gideceğim bizim telefonla tanışma faslımız yarına kaldı... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar hayırlısı ile bu gün gittigidiyor üzerinden gezegen iletişimden sipariş verdim Bakalım g2 den sonra nasıl gelecek... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.125