Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
007messi
Gerçek Adhüseyin utku
Doğum Tarihi21 Şubat 1980
KonumBursa, Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar dün telefonu son sürüme güncelledim yalnız Dahili hafıdan 5 gb gibi bir yer eksildi Güncelleme yaparken hafıza kartı takılı idi Bu gide... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
arkadaşlar bir türlü sunucuya bağlamıyorum [:\-] genel bir problemmi var yoksa benim sistemde mi sıkıntı var hafta sonu oyun oynayalım dedim iyice sin... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kimlik doğrulama hatası aldım... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Akşam eve gidince birde öğle deneyeyim saol... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar mikrofon ayarlarını nasıl aktif edebilirim V tuşuna basıyorum konuşuyorum bir türlü sesim gitmiyor... Mesaja git »
Acaba 3 yıl dlc sinimi yoksa standart versiyonumu alayım Standart versiyon da kaç operatör var 3 yıl dlc sini alırsam sadece 8 tane mi operatör gele... Mesaja git »
Arkadaşlar en hızlı nasıl puan kasabilirim Starter versiyon aldığıma pişman oldum Operatör açmak çok zor Şu an terörist modda tek maç 5-6 dakika sü... Mesaja git »
Asus DSL-N17U - DSL-AC52U hangisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İki modemi kullanmış biri olarak n17 u almanızı tavsiye ederim... Mesaja git »
Halkbank Parafcard Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu şerefs*z heriften gelen mesajları silmekten bıktım... Mesaja git »
airties air 5760 asus n 17u? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Asus n17u modemim geldi ilk kurulunda modem adsl sinyal almadı modemi fabrika ayarlarına çevirdim öyle kurulum gerçekleştirip güncellemeleri yükledim ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094