Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Glyph
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Eski Tarifeler Şaka Kadar Ucuz ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evet ben de quiknet ile başlamıştım. 2009 yılında bu şekildeydi fiyatlar. 8 yılda ne kadar zam yapıldığı ortada.... Mesaja git »
Superonline'dan Resmi Açıklama Geldi Kota Sistemi Yok ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yazıklar olsun kotayı getirdiler. Resmen yalan söylediler Sözleşme iptal bedelimi geçeceğim firma karşılayabilirse direkt geçeceğim. Yoksa sözleşme b... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
8 yıl önce 20 mit 69 tl kullanıyordum, hiçbir kotalı tarife de yoktu Quiknet'te(şimdiki Turkcell Superonline). Biz istemiyoruz dedikçe daha da inatla ... Mesaja git »
Beni de aradılar sınırsız 25 mbit aboneyim. Kota dolunca upload 1mbit olması can sıkıcı biraz. Düşüneceğim dedim taahhüt bitimine 6 aydan az kaldı. Da... Mesaja git »
Size göre en iyi 10 RPG oyunu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1-Morrowind 2-Mass Effect 1 3-Mass Effect 2 4-Skyrim 5-Mass Effect 3 6-Dragon Age:Origins 7-Mass Effect: Andromeda 8-Oblivion 9-Dragon Age: In... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Bugüne kadar birçok defa yaptığımız tarife karşılaştırmalarımızı bu kez ülkemizde de faaliyet gösteren Vodafone üzerinden yaparak Vodafone İspanya ile... Mesaja git »
ANDROMEDA GÜNLÜKLERİ Bioware'in efsane serisi Mass Effect'in yeni oyunu Andromeda 23 Mart günü biz oyuncular ile buluşmuş olacak. Sıkı ... Mesaja git »
Hayır. Beni de ekle.... Mesaja git »
DOLAR 3.58- Euro 3.90( MB GLP ' yi 50 baz puan arttırdı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Tarihi Rekor : ( Birkaç kişinin ısrarlı isteği üzerine ekledim) 15 Şubat Editi Şuan piyasa öyle garip bi halde ki ne ekonomistler ne üniversite hoc... Mesaja git »
2017 Steam Yaz İndirimleri: 22 Haziran 20:00'da başlıyor! DH Discord Kanalı Açıldı! (Link geçersizse bana PM atınız) _____________ DH Steam ... Mesaja git »
Arkadaşları

go girl baby
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.579