Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ıspır
Bir Önceki Kullanıcı AdıNHTSRC
Gerçek Adispir 2516
Doğum Tarihi14 Kasım 1988
İlgi Alanlarıbilgisayar
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 60
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Huawei yurt dısı cıhazlara servisde bakıyormu ben sordugumda bakmıyoruz demişdilerde bu arada hangi servis acaba... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben ordan yukledim yani... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Huawei firmware finder uygulaması ile... Mesaja git »
L29 135c185 kodlu cıhaz arabıstan cıhazı... Mesaja git »
135c185 hocam... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ark benimde c185 ülke kodu suan bende yuz tanıma var sadece son gumcelleme yok... Mesaja git »
Kullanmakda oldugum anakart işlemci ram satılık yada takaslıkdık hepsinin kutusu garantisi vardır abakart :MSI 970 GAMING modeli işlemci:amd fx 6300 m... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Guncel leme sonrası telefon ayarlara gırmıyor... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
L29 lara neden gelmedı acaba... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
l29 modellere henuz gelmemiş benmi bulamadım acaba... Mesaja git »
Arkadaşları

Legend.

Selduman

CrAstrum

djvietnam

ugur_hy

fthcicek

AnNka-tr

RowRc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
bilgisayarım amd fx 6300 anakart msı 970 gamıng ekran kartı asus r93804gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094