Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
srdrvrl
Gerçek AdSerdar Vural
Doğum Tarihi16 Eylül 1994
Konumİstanbul,Çatalca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Site garip davranmaya başladı, dil tag'ı ekleyince birazı türkçeleşiyor ama başka sayfaya dönünce yine almanca, daha garibi bazı ürünlerde vergi hesap... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Şunu almak isterdim ama kargo ücreti için almak istemiyorum. İstanbul avrupa yakasından alacak varsa beraber alabiliriz veya herhangi bir noktadan ala... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
VALLA bende bakınıyorum 1-2 model ama kamera konusunda çok fazla bir bilgim yok iddalı değilim yani. Takipte oldupum 2-3 model var ama fiyatlar çok sa... Mesaja git »
Toyota Auris Hybrid başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gelmiş, toyota web sitesinde görülebilir, 100-120 bin arası fiyatlar.... Mesaja git »
Yemek Sepeti 20/10 İndirim Kodu 3 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ben de 1 kod aldım, problem yok.... Mesaja git »
Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Yanlış düşünce maalesef, aynı şeyi turkcell ve rakipleri için düşünün. Turkcell'de 40 lira olan paketi avea'da 20 liraya alabiliyorsunuz, turkcell ço... Mesaja git »
Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition [ Ana Konu ] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben de 1.5 senedir kullanıyorum, garantisi de var, memnunum genel olarak ama aldığımda teşhir almamdan kaynaklı sonradan farkettiğim ekranda sol altta... Mesaja git »
Yavuz sultan selim köprüsünün kamulaştırılması başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Evet özür dilerim tekrar baktığımda farketmiştim fakat bu sefer de yeni parseller saçma kalıyor. http://nakkaskamulastirma.azurewebsites.net/ Bu n... Mesaja git »
Yavuz sultan selim köprüsünün kamulaştırılması başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Yeni kararda sadece parsellere ekleme var, eski karar da yeni kararın içinde bahsediliyor yine.... Mesaja git »
UBİSOFT 7 OYUN BEDAVA (UPLAY) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Web sitesinden de oluyor sanırım, ben öyle yaptım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.076