Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Onderrrr
Gerçek Adönder
Doğum Tarihi12 Aralık ****
İlgi AlanlarıFutbol
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 111
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3in1 Mont 189TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Urunun siyahini gecen sene aldim kışı gecirdim cok guzeldi bu kışta bununla geciriyorum ve gayet guzel bordo rengini almak istiyorum basarili alicak o... Mesaja git »
NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!" başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Oyunu aldımda analog ile surmek cok zor veya alismak gerekiyor ama hassaslik ayari yokmudur acaba bi turlu bulamadim cok ağir donuyor varmidir caresi... Mesaja git »
ALINIK iPhone 6S ve 7 başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
6s alındı , takasla 7 araniyor... Mesaja git »
ALINIK iPhone 6S ve 7 konusunu başlattı (24 gün önce)
İkisininde yurt içi olması ve garantili olması gerekiyor en az 1 sene garantili ve temiz kutu icerigi eksiksiz olmalı fiyat konusunu abartmadan teklif... Mesaja git »
TAKASLIK KUTULU PS4 OYUNLAR başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Merhaba Yeni bir futbol oyunu almadan satmayi dusunmuyorum ama forumda satan bi kac arkadas gordum isterseniz onlara bi bakin... Mesaja git »
İş bankası yatırım hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
anladım o zaman gereksiz sanırım... Mesaja git »
İş bankası yatırım hakkında konusunu başlattı (27 gün önce)
Merhabalar is bankasinda yatirim hesabi acmak istiyorum bilgisi olan arkadaslarin bilgilendirmesini ve yardimlarini rica ediyorum baska bir yatirim ve... Mesaja git »
TAKASLIK KUTULU PS4 OYUNLAR konusunu başlattı (28 gün önce)
Merhaba biten oyun ve degisiklik yapmak istedigim icin Pes2017 Uncharted 4 Mortal Kombat XL oyunları takas etmek istiyorum , guncel oyunlar veya TR... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba. Türkçe Oyunlar konusunda bir çok kişi hatalardan dolayı ikilemde kalıyor. Bazı insanlar sırf mağaza sekmesinde Türkçe yazmadığı iç... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fifayi uzun zamandir oynamiyorum ama almayi dusunuyorum , offline turnuva modu varmidir sampiyonlar ligi kupa vs. Yoksa birtek online mi oynaniyor ?... Mesaja git »
Arkadaşları

c_e_m22
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ölücegini bil , Anı Yaşa...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063