Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
marslan1999
Gerçek AdMert ARSLAN
Doğum Tarihi22 Ağustos ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıFotoğraf, Bilgisayar
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
bi ürünün garanti durumuyla alakalı basit soru başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Değişimden gelen ürünün garanti süresi ilk ürünün süresi ile sınırlıdır.... Mesaja git »
*****GİTTİGİDİYOR YENİ HESABA 6 SAATLİK 15/75 ÇEK VERİYOR*** başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Cep telefonu numaranızı arada boşluk bırakarak yazınız gibi bir hata veriyor ne yaptıysam olmadı... Mesaja git »
Türkiyede ehliyet alma dolandırıcılığı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hangi ilçe/kurs pm atabilir misiniz? Ocak ortasında ancak şubat dönemine kaydoldum e sınav 7 nisandaydı şimdi direksiyon mayısa kaldı. Çok inanılmaz ... Mesaja git »
İzmit, Kocaeli'nin en modern ilçesidir başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aksini iddia eden olduğunu zannetmiyorum, ancak İstanbul'a geldikten sonra anladım ki İzmitte yapılması gereken çok şey var.... Mesaja git »
Türkiyede ehliyet alma dolandırıcılığı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sanırım küçük bir şehirdesiniz, bir aydan erken e-sınav randevusu alamadım, direksiyon sınavı e-sınavdan bir ay sonra.... Mesaja git »
Türkiyede ehliyet alma dolandırıcılığı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam nesi zor ya, direk sınavında gereksiz bir kasıntı var -paralel park gibi- onun dışında teorik derslere gitmeden 96 aldım yazılıdan. Süreç ise c... Mesaja git »
Dışarıda hayat çok pahalı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yemek ortalama 25 desek -ki alışveriş merkezindeki bir yemek için oldukça yeterli bir tutar- Kahve desen ortalama 10 civarı Sinema olarak sinemia ile ... Mesaja git »
6500tl maaşı yüksek sananlar var. Yeni maaş 11 bin tl oluyor. başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
4000? büyükşehirde inanılmaz bir para değil 1000$ civarı bir değere denk geliyor zaten, ancak Türkiye şartlarında 6500? ciddi bir gelirdir, birçok kiş... Mesaja git »
Üniveristede kısa boylu olmak başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
İTÜ'de okuyorum 194 boy var soruları alayım Boyun bir önemi yok bence, kayda değer hiçbir faydasını görmedim.... Mesaja git »
Boy/kilo oranımızı yazıyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
194/98... Mesaja git »
Arkadaşları

redlion69

Omer_Faruk.

AthenaPB

Fil Yutmus Boa Yılanı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lenovo Y50 i7 | Canon EOS 550D | HUAWEI P10 lite
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Seat
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Klima
Klima
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Samsung
GPS, Navigasyon
Garmin
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında
Ne diyor la bu DH?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203