Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kutlay1
Gerçek Adkutlay melik
Doğum Tarihi24 Nisan 1973
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
kesinlikle watchmaker pro saate doyamazsınız....... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bir arkadaşımız arayüz önerisi istemişti mesela benim kullandıklarımdan birtanesi....dedim ama maalesef resmi yükleyemedim bir türlü...... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam ne kadar teşekkür etsem az size açtım harbiden pil kısıtlamalarını kaldırdım sorun çözüldü çok teşekkür ederim...... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar iphone 6s le bildirim bağlantı sorunu yaşamam üzerine gittim xiaomi mi5 aldım gene aynı gene aynı gene aynı bağlantı kopuyor bağlanmıyor be... Mesaja git »
Bencede arkadaşlar olması gereken fiyatın üstüne nasıl olsa satılıyor deyip yüzlerce lira ekleyen şirketlere inat xiaomi alınmalı , Mi 5 özellik ve do... Mesaja git »
Birde arkadaşlar suan marshmallow da son sürüm yüklemedim tavsiye edermisiniz stabilmi bir sıkıntı varmı?... Mesaja git »
arkadaşlar Mi 5 32 gb alarak aranıza katıldım ancak 3 gündür herhangi işlem yapmıyorken kendini kapatıp açıyor neden acaba ?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
[size=1][center]KONUYU OKUMADAN SAR DEĞERİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN, ALTTA ÖNERİLEN AKSESUARLAR BÖLÜMÜ VAR, ORAYA SİZİN TAVSİYE ETTİKLERİNİZ... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar iphonedan tamverim alamadığım için yedekte duran htc m8s ile kullanmaya başladım saat yüzlei olsun bildirimler olsun çok memnunum ancak şim... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet galaxy app te var ve mükemmel çalısıyor yalnız paralı olan çok iyi....... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İPHONE 6S 64 GBXİAOMİ Mİ 5 GALAXY NOTE 10.1 2014 edition (Wİ-Fİ- GSM-16 GB) MACBOOK PRO
Hakkında
BAKİ KALAN BU DÜNYADA HOŞ BİR SEDA İMİŞ....

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109