Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kutlay1
Gerçek Adkutlay melik
Doğum Tarihi24 Nisan 1973
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_10_pro-review-1679p6.php dostum bu sayfayı incelediğinde ses kalitesinin de bayağı iyi olduğu görülüyor gsmarenay... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Batarya performansı... Mesaja git »
hocam alma o takozu ben garanti veriyorum sana pişman olmayacaksın olsaydım ben olurdum çok düşündüm ikisi arasında mate 10 proyu aldığıma o kadar mem... Mesaja git »
yükledim dostum...... Mesaja git »
131 de ekranın acılan prolardaki hafif kararması düzeltilmiş şükür ya tek kızdığım şey oydu bu telde saol atomkarınca dostum eyvallah... Mesaja git »
buyrun hocam...... Mesaja git »
hocam merak etmeyin ben aldım sizde alıncılardan deilim telefon gerçekten güzel bi elinize alın ikisini ip 8 plusun veremeyeceği herşeyi veriyor adı h... Mesaja git »
128 i hocam...... Mesaja git »
hocam öncelikle saatle uyumu gerçekten güzel kopma falan filan bi sıkıntı yaşamadım ben macbook la ise hısute programını yükledim rahatça tele yükleme... Mesaja git »
hocam 131 e gcınce diğer app lerde ekran ışığının kısılması sorunu ortadan kalktımı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Huawei Mate 10 Pro
Gear S3 Frontier
MACBOOK PRO
Hakkında
BAKİ KALAN BU DÜNYADA HOŞ BİR SEDA İMİŞ....

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098