Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kutlay1
Gerçek Adkutlay melik
Doğum Tarihi24 Nisan 1973
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Arkadaşlar ön kamerayla selfie çekerken netlestırılıyor bekleyin diye bir uyarı çıkmaya başladı önceden yoktu sizde varmış acaba böyle bişey... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam kamera ayarlarına girin orda var açarsanız resimlere leıca yazısı ekleniyor... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam size aynı hiç açılmamış sıfır kutu verecekler başka türlü kabul etmeyin...... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam donanım olarak aynı ama kamera foto çekimlerini incelemedim...mate 10 pro bence gayet güzel çekiyor mate 10 u bilemiycem...... Mesaja git »
ben orjinal üstünde geleni kullanıyorum gayette memnunum hiç araştırmadım o yüzden ...... Mesaja git »
hısuite programını yükledinizmi?... Mesaja git »
rica ederim hocam ne demek forumun amacı bu zaten hayırlı olsun telefonunuz rahat olun çok beğeneceksiniz ben çok tel değiştiren biri olarak bayağı be... Mesaja git »
hocam okuduğum kadarıyla hem pro yükleyip veya hemde rootlayıp bu işlemi yapanlar pek memnun kalmadılar..... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
maalesef kaydetmiyor dostum...... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
altta dosya indir den indir dedim indirdi herhangi bir virüs uyarısı vermedi hocam.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Huawei Mate 10 ProGear S3 FrontierMACBOOK PRO
Hakkında
BAKİ KALAN BU DÜNYADA HOŞ BİR SEDA İMİŞ....

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094