Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kutlay1
Gerçek Adkutlay melik
Doğum Tarihi24 Nisan 1973
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam selfisi tek eksik olarak görmüşsünüz kötümü selfisi o kadar bende almayı düşünüyorumda.... Mesaja git »
★★★Kullanıcı Klubü★★★ Arkadaşlar gün geçtikçe artan sayımız ve cihazlarımızı nereden almalıyız tarzında soruların ... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
hocam ona bakarsanız malum 11 sitesinde 2550 bende bunu diyorum ya asıl olması gereken fiyat distribütörde demekki normale dönse distribitör 1900 e fa... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Detaylı ön inceleme... [DHTUBE=https://youtu.be/gikRJMsDEU4] Canlı Yayın LG G6 Tanıtımı Arkadaşlar MWC 2017 LG G6 Lansmanı Canlı (LG G6 Day Livestrea... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Asıl sebeb de bu olmalı zamsung la 300 tl gibi bir fiyat farkı varken satısları mümkün olmaz ayrıca dünyada fiyatlar inerken Türkiyede inmemesi çok ga... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Benim anlamadığım arkadaşlar neden hindistanda 509 dolara satılıyorda Türkiyede fiyat düşmüyor biri bana açıklayabilirmi aklım almıyor yaa....... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu haber sadece lg g5 için hocam lg g6 dan hiç bahsetmedim:)... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar 3 gün önce bir haber okudum lg g5 270 ddolara düştü diye tüm dünyada o hesapla 1050 -1100 tl ye geliyor ülkemizde fiyatlar bilginiz... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
işte böyle bir açıklama bekliyordum canı gönülden teşekkür ederim....... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam merhaba dış çekim mükemmel demişsiniz ama 137 sayfayı okudum birtek siz demişsiniz hiç kıyasladınızmı bir s7 veya başka telle biraz daha açarmı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İPHONE 6S 64 GBXİAOMİ Mİ 5 GALAXY NOTE 10.1 2014 edition (Wİ-Fİ- GSM-16 GB) MACBOOK PRO
Hakkında
BAKİ KALAN BU DÜNYADA HOŞ BİR SEDA İMİŞ....

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078