Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kutlay1
Gerçek Adkutlay melik
Doğum Tarihi24 Nisan 1973
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bende malum siteden aldım kesinlikle hızlı sarj etmiyor hatta bazen hiç etmiyor dostum bilgin olsun....... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar gear s3 ümle s8 imden foto çekmek için app tavsiyeniz varmı acaba?... Mesaja git »
Eğer alacak olan olacaksa bilsinler benim gibi olmasınlar diye bilgilendirme yaptım ama yazılımsal derken bende kasıtlı olduğunu düşünüyorum eski sarj... Mesaja git »
Arkadaşlar iki kablosuz sarj cihazını yeni aldım ilki normalmiş yanlışlıkla aldım ikincisinde fast charge yazıyor onun için aldım ikiside kabloyuda uy... Mesaja git »
Arkadaşlar son 750 mb lık güncellemeyi yaptıktan sonra telin sarjında ciddi bir fark var cabuk bitiyor sanki sizde nasıl?... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 5 S6 S6 EDGE Kablosuz Şarj Cihazı OrjinaL malum siteden 35 tl ye sipariş verdim kullanıcı yorumlarında kafa prizini uygun kullanır... Mesaja git »
hızlı sarj kablosuda almışsınız sanırım o nasıl bilgisayardan falan hızlı sarj veri aktarımı yapabiliyormusunuz?... Mesaja git »
Bi keresinde sms mesajı Gear S3 saatime bile geldi telefona 10 sn sonra düştü. Ki saat telefona gelen bildirimleri alıyor. Bundan ötesi yok. Çoğu z... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 / S8+ Ana Konu SM-G950F ⟷ SM-G955F ► S8 / S8+ TEKNİK ÖZELLİKLER ◄ Ağ : ★ GSM/CDMA/HSPA/LTE ★ HSP... Mesaja git »
Arkadaşlar bildirimler geç geliyor app üstünde sayı göstermiyor yada geç gösteriyor sizdede böyle bir durum varmı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
GALAXY S8 GALAXY NOTE 10.1 2014 edition (Wİ-Fİ- GSM-16 GB) MACBOOK PRO
Hakkında
BAKİ KALAN BU DÜNYADA HOŞ BİR SEDA İMİŞ....

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.366