Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Syn3rqy
Gerçek Ad4Vaqrant
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tıp isteyen ya da okuyan bakabilir mi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
salt slaytlar icin en mantiklisi gozu yormayan tablet, ama oyun oynayacam diyorsan hafif tasinabiletisi yuksek bi laptop hem oyun hem slayt isini görü... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
denemece... Mesaja git »
29 Mayıs 2017 Polatlı'da Ağır Hasarlı Araç ile kandirilmamiz başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yok tanımıyorum da klasik yöntemler yani forumda çok döndü bu tarz olaylar ordan biliyorum... Mesaja git »
29 Mayıs 2017 Polatlı'da Ağır Hasarlı Araç ile kandirilmamiz başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
durun tahmin edeyim ilan ismi de Cansın Bey di? Goturdugunuz expertiz boya yok diyor peki baska expertize gittiniz mi belki hakketen boya yoktur nasil... Mesaja git »
bir kere bile doktor olmak istemedim nedir bu sizdeki sevda ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Böyle gelenler çoğunlukta ama hepimiz böyle değiliz boş genellemelerle kendinizi küçük düşürmeyin.Akli basinda bir muhendis ve akli basinda bir tipci ... Mesaja git »
motosiklet sürücüsüyum ama ben bu video da motosiklet sürücüsü göremedim zibidinin teki kaska monta güvenip artisleniyor... Mesaja git »
eşinizin sevgilinizin başkasıyla dans etmesine izin verir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yaw he he hemen kaliba sokun insanları dans ettirmiyosa yobazdir gerikafalidir he, izin almasi gerekiyor kardeşim nasil benim herhangi bi kizla dans e... Mesaja git »
İngilizler haklı beyler ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
adidas ayakkabilarim en az 2 sene kesinlikle gidiyor 2 seneden asagi giden görmedim(kosu ayakkabısıyla futbol oynadığım halde) ortalama bi adidas ayak... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
katıldık bakalım... Mesaja git »
Arkadaşlar Bırakmıyorum(Bilakis Yeniden Başlıyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çalış,olmaz diye bir yok 70k dan 9k ya ceken gördük zamanında, tıp iyidir istiyorsan daha da iyi olur umarim kazanirsin, kazanırsan uniyi özelden yaz ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4212 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094