Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Syn3rqy
Bir Önceki Kullanıcı Adıbur4kgul3r
Gerçek Ad4Vaqrant
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
öğretmen evinde 55 tlye kalmistim 1 ay önce ogretmen cocuguna 40 tl idi tek kişilik oda umraniye kadikoy taraflarinda pek bilmiyorum tarif edemiycem a... Mesaja git »
3 Senem gitti başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bakin kotu seyler yaptim diyorsunuz bu kötü şeyleri tekrar yapabileceginiz kabullenebileceginiz icin burdakiler git git babandan ayrıl der farkettiys... Mesaja git »
muhafazakar kafasi mi ? din kafasi mi? el sebebi ney? tek mi gitmek istiyorsunuz? kiz arkadaslarinizla gitmeyi mesela ayse ile gitcem baba demeyi den... Mesaja git »
Unutmayin yurt hayatida yari tutsakliktir(bence böyle) iki sene az bi sure degil eve cikabileceginiz garanti bile degil babanızın ne kadar para yolla... Mesaja git »
burdakilerin çoğunun kızları tipli tipsiz diye ayıracağını düşünmüyorum da neyse Evet güzel bir şey hele bir de bunu umursamiyorsa insan tadından... Mesaja git »
hayret x şehrine gel takılalım diyen olmamış hala, kalbinin değil aklının sesini dinle derim artık o ne diyorsa... Mesaja git »
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
30 bine kadar 1.6 lpgli arac bakiyorum ben de aklimdakiler astra ve golf malum sitede 35 36 yaziyorlar sizce ne kadar vermeliyim? Baska bi araç önerin... Mesaja git »
2017 YGS | MATEMATİK | SORU TARTIŞMA PLATFORMU [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
boncuklu motifli sorunun cevabi neydi?... Mesaja git »
Saçım toplumu iyi açık mi Ssli başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
kör müsünüz lan? toplu daha iyi tabi ki beni dinle sen... Mesaja git »
7 ADET STEAM KEY ÇEKİLİŞİ [ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
katilmak mi istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4212 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.086