Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
viktor1574
Gerçek AdDemir Türk
Doğum Tarihi13 Nisan 1978
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 100
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 22 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu son cevabim neyi hazmedemedim madem ben sende beni tanimiyorsun guzelce bir yorum yazdim sacma sacma yerlere cektin dedim madem anlamadi seviyesine... Mesaja git »
Ahahha neyi hazmedemiyecem kan kusma filan yok. Yazdiklarimin neresinde nasil bir art niyet buldunuz anlamadim. En sonundada ozetledim halbuki genede ... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Uncharted Collection oyunumu The Witcher 3 Game Of Year Edition ile takas etmek istiyorum.... Mesaja git »
Yanlis anlasilmasin lutfen ama kim hangi guncel oyunu teklif ettiyse oynamissiniz yani konuyu soyle bir okuyunca sirf laf olsun diye acilmis bir ilan ... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tesekkur ederim cevabin ici .... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Amqzon switch turkiyeye gonderiminu durdurmus galiba su an cihazi nereden alabiliriz... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar acil paraya ihtiyacım olması sebebiyle ekran kartımı sattığım gibi yeni aldığım mouse ve mouse padimi satıyorum. Ben Gameekstra ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Lanet olsu diye sitem etmek seviye dusuklugumu oluyor. Bu sekilde sitem ettiren olaylar orgusune bakmak lazim once. Agzı olan konusuyor.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Lanet olsun iyice seviye dustu forumda. Keske bi yas kisitlamasi yapilabilse forumda. Yaziklar olsun.... Mesaja git »
Tesekkur ederim cevabiniz icin.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Intel Core i5 6500 Soket 1151 3.2GHz 6MB Önbellek 14nm İşlemci 600 TL
Alıcı: rapcep61
Tarih: 31 Ocak 2017; 13:17:16
Yorum
Paketleme öncesi tüm detayli resimleri gönderdi çok sağlam paketleme ile ürünler elime ulasti güvenle alişveriş yapabilirsiniz tesekkur ederim tekrar
Genel Puan

Ürün: Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia 750 TL
Alıcı: mehmetturkan
Tarih: 26 Ocak 2017; 14:08:26
Yorum
Çok ilgili bir satıcı. Ürünü özenle kargoladı. hem söküm aşamasında, hem paketlemede fotograflarını paylaştı. Söz verdiği gibi 2 saat gibi bir sürede kargoladı. Kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans İlanıdır Until Down 100 TL
Alıcı: burakgs06
Tarih: 1 Ekim 2015; 10:54:02
Yorum
Güvenilir bir alışveriş oldu.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Xbox One gta5 forza2 charger kit headset adaptör 1300 t
Alıcı: Daywalkerr
Tarih: 20 Ocak 2015; 11:38:12
Yorum
Arkadasa ilgisinden dolati cok tesekkur ediyorum, hizli ve sorunsuz bir alisveris oldu
Genel Puan

Ürün: İşlemci Ekran Kartı Anakart
Alıcı: se0m
Tarih: 25 Eylül 2014; 19:23:49
Yorum
Güzel ürün,sorunsuz alışveriş :)Gönül rahatlığıyla alışveriş yapacabileceğiniz birisi.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: İşlemci Ekran Kartı Anakart
Alıcı: se0m
Tarih: 25 Eylül 2014; 19:23:01
Yorum
Güzel ürün,sorunsuz alışveriş :)Gönül rahatlığıyla alışveriş yapacabileceğiniz birisi.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Super Slim 500GB PS3 +Oyunlar
Alıcı: TurkHonor06
Tarih: 2 Ocak 2014; 11:30:11
Yorum
Dürüst bir arkadaş. Tertemiz ve sorunsuz bir cihazı çok uygun fiyata verdi. Sözünün eri ve alışveriş yapacağım nadir insanlardan biridir.
Genel Puan

Ürün: PS Vita 3G (1 haftalık) +16+4 gb Hafıza +Kutulu little Big Planet oyunu Fiyat revize 500 TL
Alıcı: bayramtasoz
Tarih: 25 Mart 2013; 11:22:22
Yorum
kardeş teşekkür ederim güvenilir bir satıcı tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: Satılık Diablo 3 - Wow - Starcraft 2- Diablo 2 - Authentıcator
Alıcı: Hükümran
Tarih: 29 Temmuz 2012; 12:10:01
Yorum
Sağolsun her konuda yardımcı oldu çok ilgili ve dürüst bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: 500 TL 320 gb PS3 Slim 3.70 Tek kol
Alıcı: tarafeyn
Tarih: 22 Eylül 2011; 12:30:26
Yorum
Çok kaliteli bir arkadaş. Aldığım ürüne bakmadan evime gittim. Açtığımda söylediğinin dışında hiçbi
Genel Puan

Ürün: Battlefield bad company 2 ----Ankara 25TL
Alıcı: ReDEyeSAnk
Tarih: 5 Mayıs 2011; 12:22:44
Yorum
Son Derece Güvenilir Bir Arkadaş, Sorunsuz Alışveriş..Tşkler..
Genel Puan

Ürün: Dead Rising 2 (ANKARA) 25TL
Alıcı: 06emre1989
Tarih: 2 Nisan 2011; 19:14:12
Yorum
dürüst ve güvenilir birisidir.alışverişi sorunsuz tamamladık.kendisine teşekkürler...
İmza

Steam İd:viktor1574

Steam Oyunlar : Mafia 2 - L.A Noire - Gta San Anders - Alan Wake - Fallout New Vegas - Grand Theft Auto IV - Assassin's Creed 2 - Limbo
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayarım
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.125