Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skywalker224
Gerçek AdBarışcan Akın
Konumİstanbul, Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geri görüş kamerası var da, led geri vites ile hem dıştan güzel görünür hem de gece kamera görüşü artar gibi düşünüyorum. Başka bir forumda görmüştüm ... Mesaja git »
Günaydın arkadaşlar, aracın iç ampulleri, geri vitesi ve arka plakadaki ampulleri beyaz led yapmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz ürün var mı? Aşağ... Mesaja git »
Ben geçen hafta değiştirdim anteni. Var olan antenin üstüne takılanlardan aldım Üsküdar'da Elif Oto'dan. İsterseniz online da satıyor: http://urun.... Mesaja git »
ASTRA K HB 1.6 CDTI 136 BG Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Otomatik viteslisinde İstanbul'da 3000 km'de 6.4 lt ortalamam var. 2. sayacı bazen sıfırlıyorum o da her seferinde 200-300 km sonra 6.4'e sabitleniyor... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tavan döşemesini bagaj tarafından biraz açıp radyo anteninin altındaki vidaya erişmek istiyorum, ama fotoğraflardaki plastik parçayı çıkaramadım. Nası... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beşitaş'taki Opel Gerçek servisi Mobil kullanıyor mesela, fotoğrafı Ocak ayında çekmiştim:[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1046776/e54... Mesaja git »
Olabilir, çünkü orijinal antenin takıldığı tavanın içinden geçen kabloyu geri vermişler adama. Belki bu antenle çalışan farklı bir kablo takmışlardır ... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar, ben de kasım ayında ikinci el dynamic dizel otomatik astra k almıştım. Benden önceki sahibi shark anten taktırmış ama hiç çekmiyo... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Sportback kasa almayı düşünüyorum. Makyajsız kasanın makyajlı kasaya göre çukurlarda daha konforlu olduğu söyleniyor. Eski bir leon kullanıcısı makyaj... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Bu listedeki süspansiyon, yön (sürüş) ve seyir farklılıklarının ayrıntılarını bilen var mı? Bu farklar sürüşü ne kadar etkiler? Classic editionda da... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063