Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metuemre
Gerçek Ademre tokgöz
Doğum Tarihi26 Temmuz 1985
MeslekElektrik-Elektronik Müh.
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maşa İle Koca Ayı Animasyon Filminde geçerli Sinema bileti kodu 5 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
PM attım hocam... Mesaja git »
Fabrika Garage Sale + ek %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
300 lira da ben gömdüm durduk yere ... Mesaja git »
dominos gel al buyuk boy pizzalar 10 tl istanbul sisli bomonti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evde kendiniz yapın arkadaşlar, çok basit ve çok lezzetli oluyor. Bir tane fırın taşı bir tane de hassas mutfak terazisi edinin, hamuru hazırlaması ve... Mesaja git »
hizlial.com iphone 7 indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben 2007de üye olmuşum, vay be zaman ne hızlı geçiyor. O zamanlar bir yarışma düzenlemişlerdi, her saat başı sitenin ortasında buton gibi birşey belir... Mesaja git »
Arkadaşlar elimde 1 adet Cinemaximum bilet kodu var. Ankara-İstanbul-İzmir hariç diğer şehirlerde geçerlidir. IMAX, IMAX 3D, 4DX hariçtir. SKT 15... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar aşağıdaki gibi 5 kişi olduk. Özelden detayları konuşalım isterseniz - tomofil - metuemre - kubati - nugonika - keremyan... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL konusunu başlattı (4 ay önce)
Şu an 4 kişiyiz gibi görünüyor. 5nciyi bulduğumuzda herkes için uygunsa ben alabilirim üyeliği. Yıllık üyelik sitede yazdığına göre 176.27 TL, kişi b... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eksik kalan bir grup var mı katılmak isterim ben de?... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar elinde Red Dead Redemption olup paylaşabilecek var mı? X360'ım varken oynamaya doyamamıştım, eski günleri yad etmek istiyorum.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu durum ile ilgili detaylı bilgi için şöyle buyrun https://tr.wikipedia.org/wiki/Dunning-Kruger_etkisi... Mesaja git »
Arkadaşları

arayanbulur

emirbaran01

kubati

canerx1234
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063