Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Luffy1907
Gerçek AdSerhat KiLiÇ
Doğum Tarihi17 Nisan 1990
MeslekEczacı Teknisyeni
İlgi AlanlarıPc - Ps3 - Ps4
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 97
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkürler yazmak istediğim de buyduu... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
lan şuraya spoiler atmayın yeter... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
basmaz olaydım... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Çok zeki toplum ben imrenerek bakmışımdır hep bizim tek işimiz katakulli ... ayrıca oyun çok çok iyi oldu beklendiği gibi hatta ters köşe bekleyenle... Mesaja git »
Bizim manyaklığımızı yararlı kullanabilseydik neler çıkardı ama biz muzipliğe kullanmaya devam ediyoruz... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dün akşam operasyonda denedim uçak kullanmayı bilmem desem yeridir düşmeden 20kişi aldım Bayrağa bi atıyorsun 3er5şer öldürüyor acilen müdahale gere... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
yahu tam facia habercisi görünce öldüm diyorum... Mesaja git »
tamamen dlc aracı olmasıyla alakalı bence Alper bilerek yapılıyor abi başka açıklaması yok biz 3 dlc için bişey veremedik olanları güçlendirelim bence... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
videonun en son bölümlünde tbag olduğundan üstüme alıyorum bu taşı yani o esnada adamı sıhhi şırıngayla öldürdüm ve tbag yaptım tamamen keyfi ayrıca t... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ne varsa en son ekledim işaret fişeği-pompalı-şırınga-karabina-farquar-sebl nişancı-intihar bombacısı allak bullak oldu bu sefer... Mesaja git »
Arkadaşları

kerim35

scatterbrain

ozngns

C-TRanger

K U N

lnuxit

dogi1907

Pozitron~

blawer_s

-IMAX-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satılık] i5 2500k(satıldı)
Alıcı: LastSymphonya
Tarih: 5 Mart 2013; 16:31:07
Yorum
Daha işlemciyi deneme fırsatım olmadı ama, arkadaş çok cana yakın. çok ilgilendi. Tereddütsüz alışveriş edilir.
İmza

Psn Luffy_1907

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
Luffy_1907

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.163