Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mertua35_35
Gerçek Admert
Doğum Tarihi16 Nisan ****
İlgi AlanlarıFutbol/Bisiklet
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2018 (İstatistikler Güncellendi ilk mesaj) başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Acun ne diyor ? Bundan sonra sakatlanan kişiyi yarışmadan elersek,yerine yarışmacı gelecek dedi,ama ne oldu yerine gelen olmadı.Bu sene acun gerçekten... Mesaja git »
Survivor 2018 (İstatistikler Güncellendi ilk mesaj) başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Acunun açıkladığı kurala göre konuşuyoruz,Acun demedi mi bundan sonra sakatlık olursa eğer yarışmacıyı elersek yerine yarışmacı gelecek diye ? dedi.Be... Mesaja git »
Türkiye'de olmayan bir olay bizi neden ilgilendiriyor,ben onu anlamadım.Bizim malum seçmen her yerden mağduriyeti buluyor,mitinglerde malzemede olmaya... Mesaja git »
Survivor 2018 (İstatistikler Güncellendi ilk mesaj) başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
batuhan keyfi bıraktı yarışmayı,berna sakatlandı.Keyfi bırakan adamın yerine adam alınmaz ama sakatlanan kişinin yerine yarışmacı gelmesi gerekiyordu... Mesaja git »
Bu sene baya saçmaladılar,önceden sembol oyununu kazanan kıbrıs'ı garantiliyordu,heralde o kalktı,yerine ödül koydular.Birde Berna sakatlandı yerine y... Mesaja git »
Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Geçen sosyal medyada bir paylaşım gördüm,Muhafazakar bir ailenin kızı türbanlı olarak tekvando şampiyonu olmuş,Ellerinde eldiven ve ayaklarında çorap ... Mesaja git »
Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kimse neden anlamak istemiyor,Belli bir seçmen grubu var adamların eğitim seviyesi yok,ülkeye yön veriyorlar bu adamların amacı ekonomi değil adamlar ... Mesaja git »
Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Biraz önce meral akşener'in bir yerde açıklamasını dinledim,gireceklerini söyledi,kimsenin şüphesi olmasın dedi.... Mesaja git »
Ekonomik çöküş korkusu akp'yi erken seçime zorladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Avmler dolu diyenlere tek önerim şu,Gidin bir gün avm'ye mağazaların içine bakın,Ayakkabı ve Makyaj malzemeleri satan mağazalar dışında mağazalar dolu... Mesaja git »
Gıda fiyatlarındaki korkunç artış. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bimde satılan 1 litre cola'nın fiyatı 1 yıl önce 90 kuruş iken 1 yılda 1.40 oluyorsa kimse bana ekonominin iyi olduğunu anlatamaz,Her gün bir yiyeceğe... Mesaja git »
Arkadaşları

Jorji

LorneMalvo

OROFI

ParadoxL

Escherich

mertt911
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.135