Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mertua35_35
Gerçek Admert
Doğum Tarihi16 Nisan ****
İlgi AlanlarıFutbol/Bisiklet
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
İsmini daha önce hiç duymamıştım netspeed'in pek güven vermiyor açıkçası,Birde sınırsızı superonline ile aynı sayılır.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Superonline ile sözleşmem bitiyor,Turknete geçmeyi düşünüyordum ama izmir'de bulunduğum bölgede altyapısı yokmuş. Mecbur superonline platin pakete... Mesaja git »
Superonline abone yelineleme teklif başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Bizimde sözleşme 2 ay sonra bitiyor,Aradılar,önceden adamlar baya ilgiliydi,Adam resmen sözleşmeniz bitiyor haberiniz olsun dedi,Kapattı. Türknete bak... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yeni bölüm fragmanından da belli oldu ki seyirciyi uyutmaya 2-3 bölüm daha devam edecekler.Bu kadar çok konu var iken nasıl tüm bölüm sam'i izletebili... Mesaja git »
Selçuk İnan'a sözleşme fesih maddesi neyse verilip yollar ayrılmalı,Arkasından sinan gümüş'ün talibi var ise direk satılmalı,ben bu kadar bilerek oyna... Mesaja git »
Dursun Özbek var iken hala takımı için umutlanan var.Bu takım dursun özbek ve tudor var iken başarı elde etmesi imkansız.Muslera gibi oyuncular kaçıp ... Mesaja git »
Bu sene küme düşeriz gibi geliyor,küme düşmesek bile ilk 10'a girmememiz bile çok zor. Dursun özbek gitmeden bence maç izlemeye gerek yok.Boşuna sini... Mesaja git »
Bende sizin yaptığınızı yaptım hocam,gerçekten kafa rahat oluyor,sinir stres olma derdi yok,gerçekten herkese tavsiye edilir,dursun özbek gidene kadar... Mesaja git »
Sneijder ile yollar ayrıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tudor hiçbir şey yapmayan selçuk ve tolgayı oynatıyor,Takıma en kötü sezonunda 20 golden fazla katkı yapmış adamı kesiyor,Bu tudor'un yapabileceği... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Sonunda elit diye tanımladığımız kesimin desteklediği yarışmacı 1.oldu,Helal olsun ogeday bu şampiyonluk sadece senin değil elit kesiminde zaferidir. ... Mesaja git »
Arkadaşları

Jorji

LorneMalvo

OROFI

ParadoxL

Escherich

mertt911

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.164