Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mertua35_35
Gerçek Admert
Doğum Tarihi16 Nisan ****
İlgi AlanlarıFutbol/Bisiklet
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benimde sözleşmem 1 ay sonra bitiyor,Araştırmalarıma göre türknet'in benim bulunduğum bölgede altyapısı yok.Superonline kampanyalarına baktım da Table... Mesaja git »
FC Barcelona | Bilbao: 0-2 :BARCA başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Barselona bu kaleciyi çok mu aradı acaba,Adamın yediği gollere bakıyorum hiç yerinden kımıldamıyor,yer tutmasını bilmiyor,Türkiye liginde olsaydı ve b... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
[spoiler=5111248825]1.O kadar yol yürüdüler ak gezenleri bulmak için,Duvar'a kuzgun için gönderdikleri kişi hiç yorulmadan o soğukta nasıl koşabil... Mesaja git »
Uzun zamandır böylesine mantık hatasının bol olduğu yabancı dizi ve ya film izlememiştim,Birde bu diziyi Lotr ile kıyaslayanlar var... Mesaja git »
Belki çok tepki alabilirim ama İnanılmaz saçma,hatalar ile dolu bir bölümdü,Game of Thrones kalitesindeki bir dizinin böyle bir bölüm çekmiş olması be... Mesaja git »
Breaking Bad - (2008–2013) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çok iyi düşünülmüş bir dizi özellikle better call saul ile bağlantısı muazzam.Diziye ilk başladığımda saul goodman'ı sevmezdim ama better call saul'ü ... Mesaja git »
Gelmis gecmis en iyi dizi karakteri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Jimmy McGill muazzam oyunculuk.... Mesaja git »
Saul Goodman dizinin ilerlemesindeki en kilit karakter kesinlikle,yoksa saul olmasaydı işler belli noktada tıkanırdı.Bu arada Jack amca profilimdeki k... Mesaja git »
2.sezonun sonlarına geldim ve Jimmy Mcgill yani saul goodmanlı bölümleri görmeye başladık,better call saul'ün sezon finali yapmasından sonra Jimmy'nin... Mesaja git »
Eski mancester nerde bu mancester nerde,Ben ilk kez premier lig için bu kadar ağır bir takım kurulduğunu gördüm,Mancester da bir tane fark yaratabilec... Mesaja git »
Arkadaşları

Jorji

LorneMalvo

OROFI

ParadoxL

Escherich

mertt911

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.234