Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ilker07
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
25 yaşında sıfırdan matematik öğrenebilir miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öğrenilir , yaş olarak da tecrübeli olduğun için eski hatalarını tekrarlamazsın hocam. Zor olacak, verimli çalışman gerekecek sadece.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar konu değişmiş gibi olacak ama bu nedir yahu ?? bir açıklaması falan var mı ? Beşiktaş maçından önceki hafta Beşiktaş maçı Beşiktaş maçından... Mesaja git »
Evet hocam Fizik yan dal diye biliyorum. X.com ' dan önce, 12 yaşında bilgisayar oyunu yapıp 500 $ ' a satıyor aynı zamanda... Mesaja git »
Ayran, Çay ve Su Harici İçecek İçmiyorum! (Tavsiye Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bende de tam tersi, çayı şekerli içeceğime çayı bırakırım daha iyi. Alışıyor insan gerçekten :)... Mesaja git »
Elon Musk :)... Mesaja git »
Ekşide herşey kötüleniyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Danla Bilic i konuk olarak çağıran siteden ne bekliyorsunuz ki...... Mesaja git »
KALÇAM VE BALDIRLARIM ÇOK BÜYÜK başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Spor yap... Mesaja git »
Evleniyorum. Adım adım harcamalar. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ne alakası var? Zaten birçok üye sadece nicklerimizle burdayız. Bilgilendirici bir konu olmuş işte daha ne? Her şeyi de eleştirmeyin yahu.... Mesaja git »
Özel okullarda okumayın başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sevmediği bölüm , ünide vs. okuyanlara ilham kaynağı bir konu. Birçok öğrenci cesaret edemezken hele...... Mesaja git »
Özel okullarda okumayın başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sadece üniversite sınavıyla mı kazandın bu bölümleri ve üniversiteleri ? Yoksa yatay geçiş vs. denedin mi dostum?... Mesaja git »
Arkadaşları

Benchpress06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109