Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ilker07
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bizim iptal edilen golü niye tekrar yayınlamiyor tv? Fenerliler gelmiş hemen konuya. Gol icin de yorum bekliyoruz.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Millette 2k 4k varken tüm fotoğraflarını whatsapptan birbirine yollayıp ( kalitenin içine ediyor ) tüm videolari da instagram durumla çekmeleri daha ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şimdi hangi telefonu kullanıyorsun hocam... Mesaja git »
Asgari ücretle yaşıyorum. "1603 TL" (Troll değildir, gerçektir.) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Şükret; ama razı olma! Çok vurucu olmuş hocam. +1... Mesaja git »
Gerçekten bomboş bir hayat yaşadım gelin ibret alın benden başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
İnsanlardan saygı görmek ve ciddiye alınmak istiyorsan öncelikle sen, kendine olan saygını geri kazanmalısın. Kendine duyacağın saygı, özgüvenin en bü... Mesaja git »
Mühendis Bilgisayarı Nasıl Olmalıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bilgi ve teknoloji forumunda, donanım forumunda sorulabilecek en mantıklı sorulardan birisini sormuş arkadaş. Bir de en çok beğenilen cevaplara bakın.... Mesaja git »
Askerim Lütfen Yardım Edin başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ortak anınız olan ya da hoşuna gidebilecek bir şeyi anlatan kitap alabilirsin dostum.... Mesaja git »
Bir motosiklet kullanıcısına sormak istedikleriniz? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bir yere gezmeye gittiğinde şu ekipmanları nereye koyuyorsun hocam ( Kask, mont, dizlik vb. ) Ben de motorcuyum da motorun üstüne bırakamıyorum, baga... Mesaja git »
HALA MÜHENDİSLİK OKUYAN VAR MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çok özel bir bölüm olmadıkça ( Tıp vs. ) üniv direkt iş imkanı sağlamıyor. Uyduruk bir üniversitede felsefe okuyan birisi, iyi bir üniversitede bilgi... Mesaja git »
26 yaşından sonra üniversite okunur mu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ekonomik sıkıntım olmazsa zevkine bile okurum.... Mesaja git »
Arkadaşları

Benchpress06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125