Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fagokmen
Gerçek AdFatih gökmen
Doğum Tarihi26 Kasım 1981
KonumSamsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
★★★ Samsung Galaxy Note 8 Ana Konu ★★★ Note8 hakkinda daha gelismis bir web arayuzu icin resmi Turkce sitesi : N... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
14 Ekim'de satışa sunuldu... iPhone 7 (PRODUCT)RED™ Special Edition AIDS ile mücadeleye dikkat çekmek ve fona katkı sağlamak üzere RED log... Mesaja git »
Havalimani Lounge Hizmeti 15TL + 10TL Havalimaninda ödeme. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vodafone red lounge kodu olan varmi?... Mesaja git »
VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN TARİFELER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
https://forum.donanimhaber.com/vodafone-gizli-tarife-ve-paketler-2017-surekli-guncellenecektir--102639129 Ana konudan takip edebilirsiniz... Mesaja git »
Adore Mobilya Ücretsiz Kedi Evi Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
alipta kullanmayan varsa benim ihtiyacim var. tum hayvanseverlere duyurulur...... Mesaja git »
Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
selamlarc-max ve grand c-max alan arkadaşlar bu başlıkta birleşirse,almayı düşünen arkadaşlar daha derli toplu bilgi resim video bulabileceklerdirmode... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
samsun -antalya gidis donus bilet alacagim gidis 17 mayis aksam yada 18 mayis sabah oglene kadar olabilir donus 20 mayis aksam yada 21 mayis saba... Mesaja git »
tesekkur ederim... Mesaja git »
arkadaşlar daha önce araştırmadan protein tozu almıştım. hardline marka. % 100 protein almam gerekiyormuş. ben 3 matrix olanı almışım. tabi bilmiyordu... Mesaja git »
TEMİZ PIRIL PIRIL YORULMAMIŞ ZORLANMAMIŞ HD 6950 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ne zaman almistin.ne kadar kullandin.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086