Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chaka
Gerçek AdErol Tüzün
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Çok iyiymiş keşke alsaymışsınız... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Bu ilan garantili değil hocam Ben Kadıköy'de oturuyorum şuan burda da genelde 2750 ye yurtiçi satıyorlar garantili... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Teşekkürler arkadaşlar Büyük ihtimalle 128 gblık alıcam İnternette 2400 e yurtdışı 2750 civarı yurtiçi var Sizler nasıl aldınız Yoksa hepsiburad... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar Uzun süredir araştırıyorum ve almaya karar verdim Son olarak merak ettiğim dış hoparlör sesi? Ahize sesi? Ve kulaklık çıkış sesi... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam peki max 2 nin dış hoparlör sesi nasıl? Daha önce mi5s kullanmıştım ama müzik dinlerken hem yetersiz cılız bir ses veriyor hem de kulağını tırm... Mesaja git »
iPhone müzik sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Sizin sorunuzun tam karşılığı iPhonelarda yok 3. Parti uygulamalar bunu yapıyor Apple musice atmanın bir yolu yok Ücretli spotfy yada Apple Music ... Mesaja git »
Iphone ekran parlaklığı kendi kendine değişiyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende bu aralar bunu hissediyorum Tahmin ediyorum cihaz ısısıyla alakalı Telefonu bugün güneşte tuttum Ya bakıyorum bakıyorum diyorum bu cihazın ... Mesaja git »
İCloud'a fotoğraf yedeklemesi yapıyor musunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Google foto bence bu konuda çok daha pratik Hem 15 gb alan veriyor Hatta isterseniz fotoların kalitesini biraz düşürüp sınırsız depolama da yapabili... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yeni başlığımız hayırlı olsun. Eski konu kilitlenip, paylaşımlara artık bu başlıktan devam edilecektir. Sizden... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam merhaba Daha önce 5s modelini kullandım ve dış hoparlör sesinden hiç memnun değildim Mi6 da bunu başarmışlar mı gerçekten çok merak ediyorum ... Mesaja git »
Arkadaşları

Seph

osmanyoruk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 6s Plus
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Tablet
İpad mini
Notebook
HP

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094