Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chaka
Gerçek AdErol Tüzün
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yaşadığım ciddi psikolojik sorunlardan bahsedeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle her konuda rahat ol Beynini standart düşüncelerine endeksleme Kafanda kurduğun naparım ne söylerim gibi şeyleri kodlama Gelişine vur cüml... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Custom rom yüklemek için cihazın kendi recovery menüsü yeterli mi? (İnstall from SD) İlk sayfadaki bootloader vs işlemleri yapmak zorunda mıyız yoks... Mesaja git »
Arkadaşlar Samsung S7 edge ile dosya aktarımı yapmak istiyorum Paylaş seçeneğinde 3 seçenek var Biri filedash sanırım bu onepluslar arası kullanı... Mesaja git »
Hocam herşeyi yazmışsınız ama skini nerden ve kaça aldığınızı yazmamışsınız :) Bende beğeniyorum oneplus a da çok yakışıyor bence... Mesaja git »
Bu telefonun herşeyine bayıldım diyebilirim Sadece telefon arama arayüzü bence çok basit ios bu konuda gerçekten başarılı o da basit arayüzü sahip am... Mesaja git »
Evet cihaza IMEI attırdım Ben sizin yazdıklarınızı okuyunca farkettim bende uyuz oldum Ama sonra anladım ki bulunduğum yer ile alakalıymış Kadıköy... Mesaja git »
Oxygenos sürümünü soruyorsanız en sonuncuyu yükledim 4.5.13... Mesaja git »
Cihazı alalı 2 gün oldu Bunu bende farkettim 4g de inanılmaz yavaş IMEI numarası yazılımsal bende Ondan mı yoksa cihazdan mı bilemedim... Mesaja git »
Bence bu herkes de var da çoğu kişi farkında değil Evet arkadaşların dedikleri çözüm değil... Mesaja git »
Merhaba hocam Bende ki sizin ilk fotoğrafınızdaki gibi kaplama arıyorum Nereden temin ettiniz İkinci fotodaki silikon kılıf ve camı da aynı satıcı... Mesaja git »
Arkadaşları

Seph

osmanyoruk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 6s Plus
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Tablet
İpad mini
Notebook
HP

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063