Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shrksz
Gerçek AdHuseyin
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 130
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Google Adsense üzerinden nasıl para kazanabilirim ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Öğrenciyim paraya ihtiyacım var adsense üzrinden nasil para kazanabilirim detayli bilen anlatabilirmi ?... Mesaja git »
Şırnak Uludere'den kara haber: 2 asker şehit oldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mekanları cennet olsun. Yine şehit haberleri gelmeye başladı.... Mesaja git »
Satılık Kamboçya Çayı (kombu mantarı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Satılık kamboçya çayı ve mantarı. Detaylı bilgi için 0507 660 2347 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. (Whatsapp aracılığı ile ulaşabilirsiniz.)Sist... Mesaja git »
Alınık Orjinal Dualshock 3 Controller konusunu başlattı (12 gün önce)
2 Adet ps3 için Sony Dualshock 3 kol aranıyor.... Mesaja git »
Joystickle takas Playstation 3 Dualshock3 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Arkadaşlar merhaba bilgisayara flight simulator da kullanabilmek için joystick arıyorum Dualshock 3 ile takas yapmayı düşünüyorum kablosu mevcut değil... Mesaja git »
3 adet ps3 dualshock 3 kolu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
cihazları netten toplu bir şekilde aldım pstvde kullanmak için ama ps tv de ds4 daha mantıklı geldi dokunmatik yüzeyden dolayı. Fiyatı 3 ü 150 düşün... Mesaja git »
Bim Aee S50 Aksiyon kamerası 199 - 149 129 Tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Bim lerde geçen ayın ürünlerinden AEE S50 Action Camera 299 dan 199 a düşmüş. Bulabilirseniz güzel fırsat. Ben 1 tane aldım. FP olarak çok iyi. Önce 1... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
1 adet nogger kodu lazım... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Nogger kodu olan var mı... Mesaja git »
PS4 Batman Arkham Night Edition [900TL] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
PS4 Batman Arkham Night Special Edition CUH-1116A 500 GB Kablolar tam (Güç kablosu, HDMI kablosu, DS4 Şarj kablosu) Teknosa faturalıdır, sony ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Pegasus Yurt İçi
Alıcı: sequerse
Tarih: 3 Şubat 2016; 18:49:56
Yorum
Genel Puan

Ürün: Sniper Elite 3
Alıcı: Trietz
Tarih: 5 Ocak 2015; 19:41:48
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu, güvenilir satıcı. Teşekkürler :)
Genel Puan

Ürün: Satılık 3DS Oyunları
Alıcı: iyiabi
Tarih: 4 Mayıs 2014; 18:45:51
Yorum
Arkadaş istediğim yere gelerek büyük bir kibarlık yaptı. Üründe düzgün çıktı .Teşekkürler.......i
Genel Puan

Ürün: SAtılık Oyunlar
Alıcı: karsıyakalısm
Tarih: 3 Aralık 2013; 13:49:28
Yorum
Gayet ilgili bir arkadaş sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Satılık Mc Donalds
Alıcı: ysr.bulut
Tarih: 1 Aralık 2013; 12:39:39
Yorum
sıkıntısız bir alışverişti teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SAtılık Cinemaximum[SAtıldı ]
Alıcı: Constantine34
Tarih: 25 Kasım 2013; 14:04:00
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.219