Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
azteca
Gerçek AdHa. --
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık - Takaslık Iphone 6 konusunu başlattı (dün)
Merhabalar, Forumdan aldığım Iphone 6 yı aşağıdaki cihazlardan biriyle üste para almak kaydıyla takaslamak ya da nakit satmak istiyorum. Alışveriş el... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mi A1 telefonunda BIMcell kullanan arkadaşlar 4g de herhangi bir sıkıntı var mı? Hotspot performansı nasıl? Bilgi verebilir misiniz?... Mesaja git »
Alınık Reeder Tablet konusunu başlattı (4 gün önce)
Merhaba, 200 TL civarı reeder tablet almak istiyorum. Garantili ve temiz olması gerekmektedir. Aradığım modeller: M8, M8S, T8, A8i Q2 gibi 2 gb ramli... Mesaja git »
Vestel Venüs V3 5580 - Android 7.0 Nougat güncellemesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
arkadaşlar bu cihazda usb otg çalışıyor mu?... Mesaja git »
Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Antutu Sonuçları IOS :11.2.2 Skor: 65938 Cpu:21968 IOS :11.2.1 Skor: 65344 Cpu:22277 Batarya Kaybı: %20 (Batarya 1400 Mah seviyelerinde)... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.5 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim ümidim ios 11.3. Muhtemelen bu sürümde cihazlar adam olacak.... Mesaja git »
BİMCELL [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler bilgi için.... Mesaja git »
Alınık Reeder Tablet başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba, 200 TL civarı reeder tablet almak istiyorum. Garantili ve temiz olması gerekmektedir. Aradığım modeller: M8, M8S, T8, A8i Q2 gibi 2 gb ramli... Mesaja git »
Merhaba, websitesi üzerinden hali hazırda yapıyorum. Merak ettim yapılabiliyor mu diye. Çünkü ben avea online işlemler uygulamasını kullanıyorum, ora... Mesaja git »
arkadaşlar , avea online işlemler uygulamasından Bimcell e lira yükleyebiliyor muyuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

HAKANANKARA1975
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Redmi Note 3 Pro 3/32 (325 tl)
Alıcı: schizophrein
Tarih: 16 Kasım 2017; 13:25:03
Yorum
Arkadaş çok ilgili ve anında mesajlara cevap veriyor. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. En ufak bir sıkıntı yaşamazsınız. Çok teşekkür ederim kendisine.
Genel Puan

Ürün: Satılık Takaslık HTC One M9
Alıcı: Frostfanq
Tarih: 25 Mart 2017; 12:22:46
Yorum
Ürün ilandaki gibiydi, buluşup elden teslim aldım, güvenilir satıcı.
Genel Puan

Ürün: Referans için açılmıştır.
Alıcı: mcake±
Tarih: 20 Mart 2017; 9:22:32
Yorum
Kendisi Kocaeli'nden geldi, ben Şirinevler'den. Kadıköy'de ortada buluştuk. Sorunsuz telefonu aldım, Söylediği gibi pırıl pırıl.
İmza
azteca
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Notebook
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
f0c16e92b761d33583202057e3dc4147D.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117