Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
azteca
Gerçek AdHa. --
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 77
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 sa. önce)
BANKALARIN ANLAŞMALI OLDUĞU MAGAZALARIN DETAYLI SAYFALARIESSRLD Carrefoursa Özdilek Real Şok Metro Kipa Civil Shell LCW ... Mesaja git »
www.hepsiburada.com www.hizlial.com www.n11.com www.markafoni.com www.gramaltin.com www.e-bebek.com www.gittigidiyor.com www.hepsiburada.... Mesaja git »
Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam merhaba, ben de tam bu bataryayı araştırıyordum. Tesadüf mesajınız denk geldi. Ne kadardır kullanıyorsunuz? Batarya sağlığı ne durumda . Battery... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Güncel Migroskop : Sık Sorulan Sorular: Money Clup kart nedir? ... Mesaja git »
Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Önemli Not: Apple iPhone 6 ve 6 Plus hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, atışma ya da kavg... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
iOs 11 Developer Beta 1 çıktı. (5 Temmuz 2017) iOS 11 Developer Beta Link Arkadaşlar Merhaba. Telefonuma iOS 11'i yükledim. Merak edenler için k... Mesaja git »
Nakit Alınık Xiaomi Mi5 Ya da Mi5S konusunu başlattı (22 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, ilanda belirttiğim gibi ikinci el temiz, garantili ve faturalı Xiaomi Mi5 ya da Mi5s aramaktayım. Kutu ve şarj aleti olmalı. Ekran... Mesaja git »
Nakit Alınık Xiaomi Mi5 Ya da Mi5S başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, ilanda belirttiğim gibi ikinci el temiz, garantili ve faturalı Xiaomi Mi5 ya da Mi5s aramaktayım. Kutu ve şarj aleti olmalı. Ekran... Mesaja git »
Satılık Redmi Note 3 Pro 3/32 (325 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
arkadaşlar cihaz satıldı yarın ilanı guncelleyecegim... Mesaja git »
Satılık Redmi Note 3 Pro 3/32 (325 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam pilin fotoğraflarını da ekledim. Pil ile alakalı şikayetim olmadı. Ani düşüş, kapanma vs. Şişme pek göremedim ben. Varsa fotoğraftan anlayabilec... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Redmi Note 3 Pro 3/32 (325 tl)
Alıcı: schizophrein
Tarih: 16 Kasım 2017; 13:25:03
Yorum
Arkadaş çok ilgili ve anında mesajlara cevap veriyor. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. En ufak bir sıkıntı yaşamazsınız. Çok teşekkür ederim kendisine.
Genel Puan

Ürün: Satılık Takaslık HTC One M9
Alıcı: Frostfanq
Tarih: 25 Mart 2017; 12:22:46
Yorum
Ürün ilandaki gibiydi, buluşup elden teslim aldım, güvenilir satıcı.
Genel Puan

Ürün: Referans için açılmıştır.
Alıcı: mcake±
Tarih: 20 Mart 2017; 9:22:32
Yorum
Kendisi Kocaeli'nden geldi, ben Şirinevler'den. Kadıköy'de ortada buluştuk. Sorunsuz telefonu aldım, Söylediği gibi pırıl pırıl.
İmza
azteca
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Notebook
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
f0c16e92b761d33583202057e3dc4147D.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094