Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuvars10
Gerçek Aderdi arda
Doğum Tarihi5 Şubat ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CLIO II SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben bu yağ değişiminde Motul 5-40 kullandım Castrolden bu yağa geçtim ve çok farketti diyebilirim sessizlik ve ilk marşta. Bu yağ yüksek sıcaklıklara ... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok teşekkür ederim... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar nogger ve boom boom kodu lazım, kaç gündür bir çıkmadı bana. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim... Mesaja git »
FİAT 500L1.6 MJET ROCKSTAR 50000 TL VERİLİR Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bende Afyonda yaşıyorum yardımcı olmak isterdim fakat araç İstanbul'da şuan. İsterseniz Gürses'te test aracı olabilir bir bakın derim. Araç gerç... Mesaja git »
FİAT 500L1.6 MJET ROCKSTAR 50000 TL VERİLİR Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu aracın 1.3 multijet panoramic edition cam tavanlı otomatik modelini sıfır almıştık 2013 eylülde. Vites geçişleri hissedilir sonuçta tek kavrama. Am... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben bu yağı kasım ayında hepsiburadadan 110tlye almıştım clio 2 1.2 16v aracımda kullandım/kullanıyorum, gerçekten kaliteli bir yağ. Ama 30.000km kull... Mesaja git »
CLIO II SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aracınızda lpg var mı? Bizim arabalar depodaki benzine göre değil katettiği yola göre benzini gösteriyor. Lpgli ise aracınız araç kendini benzinde git... Mesaja git »
hocam bu konuda bilgim yok malesef... Mesaja git »
Arabanız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Bu normal bir durum değil sinyal ve 4lülerin sesi herzaman geliyor. Emniyet kemeri ikazı yaklaşık 1 d... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende gelecek bakımda 5-30 kullanayım. Siz hangi markayı tercih ediyorsunuz... Mesaja git »
Arkadaşları

JrMaster

HAAltuntas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Creative Titanium HD Ses Kartı
Alıcı: Bambiyotik
Tarih: 7 Mayıs 2015; 16:58:20
Yorum
Sorunsuz ve sıkıntısız bir alışverişti. İlgisi ve emeği için teşekkürler. Selamlar...
Genel Puan

Ürün: Audiotrak Prodigy 7.1e X-fi Audio SATILIK
Alıcı: siyau
Tarih: 6 Mart 2012; 11:48:55
Yorum
Güzel bir alışverişti; arkadaşa yakın ilgisi ve gösterdiği kolaylık için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Creative Audigy Value 7.1 Ses kartı 20TL
Alıcı: liviera
Tarih: 5 Mayıs 2011; 13:55:10
Yorum
arkadaş iyi niyetli bir üye kargoyu ödeyeceğimi sanıyordum ilanda bir şey yazmıyordu ve bu konuda k
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Ses Sistemi
Ses Sistemi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094