Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuvars10
Gerçek Aderdi arda
Doğum Tarihi5 Şubat ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
11.2 sürümündeyim.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
İphone 6s cihazımı ilk aldığım günden beri güncellemedim, İos 9.3.1 sürümü ile kullanıyordum. Buradaki yorumları takip ediyordum hep kötü yorumlardan ... Mesaja git »
CLIO II SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Clio 4ün sert süspansiyonunun yol tutuşa etkisi büyük, clio 2nin yumuşak süspansiyonu viraj ve dönüşlerde yana yatma yapıyor bence dikkatli olmalısını... Mesaja git »
KIŞLIK LASTİK İNCELEMESİ: SAVA ESKİMO S3+ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Sava eskimo hp2 aldım geçen hafta hepsiburadadan ve aracıma yeni taktırdım, çok fazla yol yapmasamda 100km yol yaptım dün ve baya beğendim. Kaliteli l... Mesaja git »
KEYLESS GO Anahtarsız Girşi ve Çalıştırma başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Clio 4 aracımda var bu özellik ve kesinlikle çok memnunum. Kart cebimde olduğu sürece herşey çok kolay. Elimde eşyalarımla birde kapı kilitlemeye uğra... Mesaja git »
<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 4 yıldır kullandığım 2004 model Clio 2 aracımla vedalaşarak, 2014 Clio 4 1.5 DCİ İcon aracımla aranıza katıldım. Clio serisinden ayrılamadık??... Mesaja git »
CLIO II SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 2004 clio vardı en baz donanım otantik modeliydi, Abs standart donanımdı. 4 hava yastığı ABS ve AFU standarttı diye biliyorum. Bu arada 3 ... Mesaja git »
clio 4 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben 2014 Dizel İcon sahibiyim, aracı tavsiye ederim, kelebek camlarından rüzgar sesi kronik sorun ama çözümü var. 2016 modellerden itibaren düzeltildi... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İphone 6s cihazımı ilk geldiği haliyle, 9 sürümü ile kullanıyorum, ios 11e geçmeye değer mi arkadaşlar? Pişman olmak istemem. Daha öncede 4s cihazımı ... Mesaja git »
Bkm ile 55lik aldım, saat 9:40 gibi... Mesaja git »
Arkadaşları

JrMaster

HAAltuntas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Creative Titanium HD Ses Kartı
Alıcı: Bambiyotik
Tarih: 7 Mayıs 2015; 16:58:20
Yorum
Sorunsuz ve sıkıntısız bir alışverişti. İlgisi ve emeği için teşekkürler. Selamlar...
Genel Puan

Ürün: Audiotrak Prodigy 7.1e X-fi Audio SATILIK
Alıcı: siyau
Tarih: 6 Mart 2012; 11:48:55
Yorum
Güzel bir alışverişti; arkadaşa yakın ilgisi ve gösterdiği kolaylık için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Creative Audigy Value 7.1 Ses kartı 20TL
Alıcı: rog maximus
Tarih: 5 Mayıs 2011; 13:55:10
Yorum
arkadaş iyi niyetli bir üye kargoyu ödeyeceğimi sanıyordum ilanda bir şey yazmıyordu ve bu konuda k
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Ses Sistemi
Ses Sistemi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125