Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gangsta5959
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adahmet ciguli
KonumTekirdağ,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TÜRKİYE DE YAŞAMAK İÇİN SEBEPLERİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
param yok daha doğrusu yurtdışında herhangi bir ülkede şu halimden daha iyi yaşam kurmaya yeticek kadar param yok yoksa ailem hariç kimse umrumda değ... Mesaja git »
Tarim ve Hayvancilik uretim yetersizligi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hasat aynı millet bıraktı birazda nüfus arttı 3 milyon suriyeli boğaz var ekstradan... Mesaja git »
KILIÇDAROGLU NOBELE ADAY GOSTERILDI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
nobel ne desen google a yazarlar sonra wiki kapalı diye biraz durup ekşi sözlükten bakarlar sonrada zaten gavur ödülü der geçerler siyasal islamcılard... Mesaja git »
kutuplaşmanın etkisinden çıkın ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu adamlar bilinçsiz değil ki kötüler sadece... Mesaja git »
Milli Eğitim Bakanlığı, Ensar Vakfı ile protokol imzaladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
haram edin geçin abi ortaokul bittikten sonra al çocuğunu yazdır açık liseye mis gibi giden gitsin çocuğunu düşünmeyen enik muammelesi yapan adamı sen... Mesaja git »
Eğitimli atatürkçü arkadaşlar kendinizi kurtarmaya bakın başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
suriyeliler kesicek senin karpuzunu tam ortadan ikiye biraz daha bitleri kanlansın... Mesaja git »
Almanya'da 3,5 milyon emekli yoksulluk sınırında başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Almanyadan eniştemi aradım nabıyonuz dedim sizi kıskanıyoruz dedi eniştem kıskanıyorsa demek ki bütün almanlar kıskanıyordur basit matematik 1 kişiden... Mesaja git »
Yılmaz Büyükerşen'e saldırı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mahkemede, “para için değil, nam, şöhret olmak ve gayrimeşru işler yapan Mahfuz Banlı’ya kıyak olsun, yakını öldürülen Banlı’nın kanı yerde kalmasın” ... Mesaja git »
alsa nolcak bi kaç rus milyarderin paralarına el koydular rus ekonomisi battı neredeyse ruslar güçlü ama salaklar benim anlamadığım bu irandan ne isti... Mesaja git »
ne çorbası acaba mercimek mi ezo gelin mi yayla mı görmezde tam sarımsaklı işkembe gömücek adam tipi var aslında... Mesaja git »
Arkadaşları

*ORION*

00FFCC
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125