Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fth1907
Gerçek Adfatih ertan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hususi muayene istasyonuna gidip sordum sökmeden önce. Belki arka cama birşey demiyorlardır diye. Adam dikiz aynası bile yasak dedi ?? Sonra çıkarken... Mesaja git »
BMW F30 KASADAN DAHA KONFORLU ARAÇ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Mondeo yu hiç incelemedim kullanmadımda. Ben kendi aracımdan yola çıkarak fikirlerimi söylüyorum. Mondeo biraz daha konforlu olabilir tabiki. Ayrıca... Mesaja git »
BMW F30 KASADAN DAHA KONFORLU ARAÇ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Siz anladığım kadarıyla f30 u cebe koydunuz, daha iyisini bulabilirmiyim acaba diyorsunuz. F30 dan konfor konusunda hatırı sayılır farklılık arıyor... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aynı durum bende de oldu. Modernline benimkide. Yazlık lastikler yol izi takip etme eğiliminde. Asfalt taki derin tekerlek izlerinede baya dalıyor. Kı... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Cevabı vermişsiniz işte. Gidin alın levorg u. Bayide incelemiştim bir ara. Fena araç değil. Ama bu neymiş ya artık. İlk başta iyi niyetle okuyord... Mesaja git »
BMW G30 5 Serisi Borusan İncelemesi(Noyan eleştirisinde haklı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
"Noyan haklı" lafı için söylüyorum. Kendisinin e180 ve 520 test videolarını seyredin ve hangisinden gerçekten keyif aldığını yüz ifadesinden anlars... Mesaja git »
BMW 320i sport Kosifler Oto Seri Ayıplı İfa... başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Çok geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda hakkınızı alırsınız. Ve inşallah sonraki aracınız sizi hiç üzmez. Ancak kafama takılan birşey oldu. Hararet... Mesaja git »
BMW 320i [ F30 ] Uzun Yol Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kocaeli-Antalya arası yaklaşık 670 km yol gitmiştim 2-3 sene evvel. Denemek için dikkatli kullandım. Hız sabitleyici yok. Hız limitleyiciyi 120 ye ... Mesaja git »
Bizim memlekette maalesef orta şeritte gitmek daha tehlikeli bence. Çok denedim otobanda hız sınırına yakın orta şeritte gideyim diye. Ya önüme arkada... Mesaja git »
Bizim memlekette maalesef orta şeritte gitmek daha tehlikeli bence. Çok denedim otobanda hız sınırına yakın orta şeritte gideyim diye. Ya önüme arkada... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063