Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fth1907
Gerçek Adfatih ertan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Eğer bildirim yüzünden değilse telefondan olabilir. Önceki tel lg idi ve kesintiler beni deli ederdi. Telefonda problem yoktu ama müzikte oluyordu. ... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Allah razı olsun paylaşımınız için. Harika olmuş.... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bende de durum aynı. Ancak benim rampa aşağı inerken de oluyor. Isınınca kalmıyor. Eğer rahatsız ediyorsa, ısınana kadar comfortta kullanılabilir. B... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Evet güvenlik konusunda haklısınız benzer şeyler volvo da da mevcut. Bayiide inceledim teklif aldım ama aracımdan vazgeçmeye yetmedi. Burda tabi firma... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Yazmadan edemedim kusura bakmayın. C180 tabiki gayet şık ve f30 un rakibi bir araç tabiki. Çoğu kişi ikisi arasında kalıyor zaten. Ancak araçlarına do... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende aynısını spigen den almıştım geçen sene. Memnunum gerçekten.... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende spotify premiım var. 16 ocaktan beri 1.9 gb kullanmışım. Son 5-6 gün en yüksek kalite. Ondan öncesi yüksek kalite. Umarım fikir vermiştir. ... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet bu lastik. Stokta var görünüyor ama konuştuğum bayiler ithalatçı firmanın stoklarında da bulamadı. Yarın bi ariyim bakayım. İnşallah sitedeki bil... Mesaja git »
Kime sorduysam en sağlıklısının değişim olduğunu söyledi. Şahsen lastik konusununda şakası olmadığını düşünüyorum. Yeri geliyo yüksek süratlere çıkıyo... Mesaja git »
İyi günler herkese... Bugün başıma gelen tecrübeyi paylaşayım; Arabayı yıkatırken sağ ön lastiğin balon yaptığını farkettik. Lastikleri servist... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.092