Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Loyalty
Gerçek AdLoyalty vefa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
valla bu ezerek gaza basmayı ısıklarda bi yapın arkada kalan ne oluyor bakışı atışı göreceksiniz araba atılıyor ben ne yapayım:)orda ince bi hassasiye... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sport sürmek çok yaktırıyorr ama sürmesi çok zevkli oluyor bide otobanda temiz bir yolda isen deme keyfine:)... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
göstergenin oradan gelmesin o ses çok bozuk yollarda ara ara oluyor bazende çukura sert girildimi direksiyondan gelen bi ses duymadım 2 yıldır kullnı... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
valla böyle bi bela varsa boşayın gitsin aksi halde psikolojiniz buna dayanmaz çöker yazık edersiniz kendinize:):)... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bu sloganla satışlar dip yapar bu araca bu slogan olmuşmu yahu az yaratıcı olun o kadar para alıyorsunuz Sanki gelecek herkesindir derken geçmişdeki k... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ben arabayı ilk aldığımda acemi acemi dolanırken demişlerdi ki boş yolda hızlı giderken ani fren yap freni şöyle bi kökle bunu 3-4 sefer yap alışırsın... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sakın bir araçlık mesafe bırakayım deme kaza olasılığın artar bu ehliyet özürlüler anlamaz takip mesafesi olduğunu bu adam gidemiyor der sinyali bastı... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
demiştir gazı freni bilmiyo yola çıkıyo bunlar ehliyeti nerden alıyor torpilci bunlar... Mesaja git »
michelin primacy varsa araç ne yapsın aman aman sakin sür bizim gibilerin gaza gelme hakkı yok:) o rezil lastik bendede var mağdurum da mağdurum:)... Mesaja git »
adamlar süper incelemişler bi ara takip ederdim taki arabayı alana kadar:).gerçekten araba sürüş olarak çok iyi direksiyon tepkisi olsun anlık hızlanm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.281