Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Loyalty
Gerçek AdLoyalty vefa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
arkadaşlar otobanda gelirken herhalde kamyonların birinden ön cama taş gelmiş bi ses duydum ama kestirememiştim dün temizlerken tesadüfen gördüm sol... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
valla ben servisten alacaktım 350tl fiyat çekince vazgeçtim bu 1yıl önceydi ama :)... Mesaja git »
çubuk anten gibi çekmiyorlar ben iki sefer değiştim aynı şehir dışı radyo kanalları çekmemeye veya cızırtı yapmaya başlıyor serviste taktırmadan önce ... Mesaja git »
aslında bu sistem olması lazım ama bizim burdaki opel servisi aracın yanına yaklaştırmıyor yasak abi diyorlar kameradan izleyebilsen en azından için r... Mesaja git »
arkadaşlar yağ değişim zamanı geldi Adanada güvenilir işini temiz yapan arabayı rahatlıkla teslim edebileceğimiz tavsiye edeceğiniz ben gidiyorum çok ... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cevap işin teşekkürler peki işinize yaradı mı sesi kesebildiniz mi hangi kargo ile yolluyorlar bu ürün iş görür mü yoksa dandik birşey midir... Mesaja git »
rüzgar sesine bi çözüm bulan varmı yada uyumlu rüzgarlık önerebilecek birisi.... Mesaja git »
o çok uzun yıllar değştirilmiyor mu sen satana kadar değştirmene gerek yok dedilerde 4 ay bir normal yağı değiştiriyorum ama :)... Mesaja git »
valla kardeş bu arabada akü azalsada uyarı filan yazmıyor yani bir gün zınk diye yolda kalma riskin var arabada bi ton menü var hepsi bana göre çöp ka... Mesaja git »
arkadaşlar bu sabah başıma kötü bir olay geldi akşam işten geldim 118km yoldan arabayı garaja park ettim bir sıkıntı yok sabah tekrar işe gitmek için ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090