Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Loyalty
Gerçek AdLoyalty vefa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
fren mi bu arabanın en beğendiğim ve güvendiğim yani frenleri 2 yıldır kullanıyorum hemde yoğun şekilde kullanıyorum frenle ilgili hiçbir sorunum olm... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
çok teşekkürler ne bileyim dedim şimdi bunlar tek tip pil üretmiştir başka marka takarsan belki hata verir sonra servise niye gelmediniz derler diyede... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
arkadaşlar bu aracın kumanda pili dün ekranda düşük şarj uyarısı verdi gittim yedek anahtarın pilini taktım bir süre daha idare eder şimdi buna pil al... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hayırlı olsun kaça aldınız... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
vala ne olacak bilmiyorum araba rahatlıktı her eve lazımdı şimdi araban mı var derdin var bide buna 650 trafik sigortasını ekle o zaman tablo korkunç ... Mesaja git »
valla emin misiniz bi kere farı açık unutmuştum komşum hemen uyardı şanstan ışık onun evine giriyor birkerede toplantıya yetişecem diye düğmeye tam ba... Mesaja git »
Servis anormal yapacak birşey yok aracınız otomatik mi eğer öyleyse km kaçta gittiniz ben 30000 bakımına gittiğimde gerek yok abi temiz kullanmışın de... Mesaja git »
inşallah öyledir arada böyle yapıyor servislik iş çıkartmasında ne test ediyorsa etsin zaten son 1 yıllık ömrü kaldı :)... Mesaja git »
bizim burdaki servis arıza hallettik abi diye aracı pis yıkamadan teslim ediyor arzıda 2 kat dahada büyüyyor aradınmıda imkanı yok biz yaptık sorun si... Mesaja git »
geçen kasko için bayinin bulundğu yere gittim ordaki bayanlara saolsun işimi yaptılar çıkışta giderken servisle bi an göz göze geldik bi arabaya binip... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094