Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Baelros
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 8 gün 6 sa. 25 dk. kaldı.
Gerçek AdnX
MeslekSystem Administrator
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 266
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avustralya'nın %61'i eşcinsel evliliğe "Evet" dedi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Along with bisexuality and heterosexuality, homosexuality is one of the three main categories of sexual orientation within the heterosexual–homosexual... Mesaja git »
Avustralya'nın %61'i eşcinsel evliliğe "Evet" dedi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Benim acimdan escinsellik ozendirilmesi gereken bir konu degil, hatta hic escinsel olmasin, sabit iki cins olsun bana daha uygun olur. Ancak bilim der... Mesaja git »
Escinselligin hastalik olmadigi zaten kanitlanmis durumda. Tamamen hormonlarla alakali bir sey ve duzeltilme yolu yok. Sen istedigin egitimi ver yine ... Mesaja git »
Yat ve pırlantada ötv sıfır, limonataya % 10 ötv geldi. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ohanzi. Ya ot ceksek, esrar alsak, alkolik olsak yine bu kafa olmaz. Nedir bu kafanin sirri?... Mesaja git »
Banlanan uyelerin yeni hesapla gelmesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ozellikle Ulke Gundemi basligina bakarsaniz 0 mesajli uyeleri gorebilirsiniz. Iki uc mesaj okumaniz bile yeterli, adamlarin tum mesajlari ayni formatt... Mesaja git »
Reza Zarrab itirafçı oldu iddiası başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Para cezasi hem ulkeye hem de bireylere gelecek ama asil ceza bu montaj dedikleri ama aslinda gercek olan kasetlerdeki herkes icin tutuklama ve malvar... Mesaja git »
Neyle anlatacaksin? Muzik notasiyla mi yoksa super ekonomiyle mi? ABD ye ne gibi bir yaptirimin olacak? Artik bilgisayar kullanmayacagiz dumanla haber... Mesaja git »
ABD vizede geri adim atmadi ki :) Reza’yi bu saatten sonra kimse kurtaramaz, sorulacak soru yaninda kimleri goturecegi. Yoksa “Reis” ve arkadaslari ... Mesaja git »
EKMEĞE ZAM GELDI!!! MI GELMEDI MI? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Millet bunu anlamiyor iste. Adam gelip fiyat ayni diyor zam yok diyor. 4 yada 5 kisilik aileye neden eskisi gibi 2 ekmek degil de 3 ekmek yetiyor diye... Mesaja git »
Zarrab davasında flaş gelişme... FBI telefonları mı dinledi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ay ortasi geldi ek primler yatmistir kesin. Eh bir de Euro uzerinden yatiyor bu cakma Almancilarin primleri, ben olsam bende durmadan gelirdim :)... Mesaja git »
Arkadaşları

Asmodian

EnderGelişenOsasunaAtağı

ariescusjr

Rorschach-db

iztuzu

breakerbad

raynex51

Hugh Jackman

xraq52

Sercanbkcc

darnell_vfx

Der Leanderturm

38erciyes

albirinivurötekine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satilik Razer Firefly Mousepad
Alıcı: Klar
Tarih: 12 Mart 2016; 21:37:26
Yorum
İmza
Know your place, mortal!
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203