Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antique
Gerçek Adtürkay yılmaz
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2004
2. el mesaj sayısı: 140
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
kim aracını sokağa bu şekilde bırakır ??? konusunu başlattı (14 sa. önce)
çok tuhaf insanlarla bi arada yaşıyoruz kabul edelim.. şu hareketin en ufak bir mantıklı açıklaması yok bana göre.. hem yaya kaldırımını işgal ediyo... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
bataryayı en son %20de şarja takmak iyidir diyorlar.. benim alt sınırım %15.. siz hep böyle en dibine kadar kullanıyor musunuz yoksa bu bir kerelik ... Mesaja git »
3in1 Mont 189TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
tavsiyene karışmak gibi olmasın da, bu montla gelen "iç-polar" kenarlardaki gizli fermuarla monta sabitleniyor.. kol uçlarında da "çıt-çıt"lar var onl... Mesaja git »
3in1 Mont 189TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
dekatlon'un her ürünü, büyük markaların taklidi oluyor.. mesela bu mont da columbia'nın 3-1 montunun taklidi zaten.. "küçük beden alın" demelerinin n... Mesaja git »
3in1 Mont 189TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yağmurluk içinde ek olarak "iç-polar" var.. polarla birlikte giyince oldukça sıcak tutuyor.. boyun kısmı da nefis korumalı, fermuarı en yukarı kadar ç... Mesaja git »
kendimiz üretip satmadığımız sürece hiçbir zaman gerçek anlamda indirim beklemeyin.. "sınırlı stok" diyerek üç beş ürünün fiyatını düşürürler.. onl... Mesaja git »
3in1 Mont 189TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ben bu montu geçen sene almıştım.. tam bir fiyat/performans ürünü.. columbia montların taklidi diyebilirim.. dekatlonun ucuz yağmurlukları gibi dandik... Mesaja git »
Migros ağız bakim 1 alana 1 bedava 18-20 kasim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
4+4 LISTERINE (500ML) 4+4 DİŞMACUNU (ufak kutu) toplam tutar 100lira yapılan ödeme 50lira... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ben de bundan sipariş verdim ama normalde ekran koruyucu pek sevmiyorum.. gelince görürüz bakalım iyi mi kötü mü... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
uzun bi süre idare edecektir diye düşünüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

graphtec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
SUZUKI GRAND VITARA 1.6 3K
Hakkında
iNSaNLaRı iNaNDıKLaRı ŞeYLeRDeN VaZGeÇiRMEK, BiRŞeYe iNaNDıRMaKTaN DaHa ZoRDuR..ernest renan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.266