Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antique
Gerçek Adtürkay yılmaz
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2004
2. el mesaj sayısı: 140
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
AUKEY adaptör + BLITZWOLF Type-C kablo ikilisi ile HIZLI şarj sonucunda 6 saat ekran süresi.. kalan batarya %23... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
özellikle bisiklete binerken kullanmak amacıyla bluetooth kulakiçi kulaklık almıştım.. şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım.. kulaklığın linkini d... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
eskiletor arkadaşımız sağolsun onun sayesinde öğrendik bu kısayolları buraoca2 aynen kendi dosya yöneticisi de başarılıymış hoşuma gitti.. hem... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
her gün RESET atılır mı yaa.. RAM temizleme ikonu %60lara dayanınca yeniden başlatırım.. o da 1 ay sürüyor işte G3'ten kalan bir alışkanlık.. X... Mesaja git »
telefonu alalı 1,5 ay oldu ve bugün ilk defa cihazı yeniden başlattım.. boştaki RAM oranı da çoştu haliyle not: global rom... Mesaja git »
ani geçiş derken, her tarafımız micro-usb kablolarla doluyken bi anda type-c kabloya geçmekten bahsediyorum.. insan sudan çıkmış balık gibi oluyor... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
xiaomi'nin orjinal (beyaz) kablosunu ben powerbank'ın yanına sardım çantaya attım.. malum powerbank üzerinde micro-usb kablo vardı.. o değil de ani ... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
benim AUKEY adaptörde üç tane usb girişi var.. adaptörün yanında micro-usb kablo gelmişti, onu portlardan bi tanesine taktım.. UGREEN kabloyu da diğe... Mesaja git »
benim postacı kadın.. hayatta vermez numarasını... Mesaja git »
dostum, yedek dediğin 3 tane olur 5 tane olur.. 60 tane kabloyla farklı bir boyuta geçmiş olmalısın mesela ben ikinci TYPE-C kabloyu yedek olsun di... Mesaja git »
Arkadaşları

graphtec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
SUZUKI GRAND VITARA 1.6 3K
Hakkında
iNSaNLaRı iNaNDıKLaRı ŞeYLeRDeN VaZGeÇiRMEK, BiRŞeYe iNaNDıRMaKTaN DaHa ZoRDuR..ernest renan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.352