Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antique
Gerçek Adtürkay yılmaz
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2004
2. el mesaj sayısı: 143
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GRAND VITARA için taktığınız android sistem ne kadar tutuyor? aynı şekilde bir uygulama düşünüyorum ama izmir'deyim.. burada bir şubeniz var mı? yada... Mesaja git »
16-31 Mayıs N11 - İŞ Bankası Maximum MOBİL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
N11'den televizyon alacaktım ama 2 haftadır işe yarar bi kupon vermediler.. taş çatlasın 44lira indirim yapıyorlardı.. aynı televizyonu gittigidiyor... Mesaja git »
Aliexpress bozuk ürün dispute (satıcı sıkıntısı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
adamın bu talebinin ekran görüntüsünü alın elinizde bulunsun.. tamam ürün bozuk çıkmış olabilir bu satıcının suçu olamaz.. siz yine de kendi geçerli... Mesaja git »
LG 49sj800v vs Samsung 49MU8000 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sizin baktığınız yeri de biliyorum.. orada 8bit + yazılım ile 10bit oluyor diyor.. siz o kısmı neden sildiniz acaba... Mesaja git »
LG 49sj800v vs Samsung 49MU8000 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10bit demişsiniz ama aşağıdaki karşılaştırma tablosunda 8bit olarak görünüyor.. hangisi doğru acaba???... Mesaja git »
Samsung 49MU8000 vs LG 49SJ800 vs Sony 49XE8005 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
biri 50hz diğeri 100hz.. düne kadar bu HERTZ konusu çok önemli diye biliyordum.. şu an bi sürü farklı değişken ortaya çıkmış insan karar veremiyor.. ... Mesaja git »
Amazondan Bilgisayar Alımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
amazon.com sitesinin merkezi amerika oluyor.. oradan buraya kargo çok tutabilir.. ancak aynı amazon'un avrupada da şubeleri var; - amazon.de (alman... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (3 ay önce)
silinebilir... Mesaja git »
**N11 Tık Hızında İndirim Kampanyası** 1 NİSAN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
50/1250 nedir yaa.. o segmentteki fiyatlar zaten sürekli 100lira iniyor çıkıyor.. insan bi tane 50/500 koyar oraya... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (3 ay önce)
silinebilir... Mesaja git »
Arkadaşları

graphtec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
SUZUKI GRAND VITARA 1.6 3K
Hakkında
iNSaNLaRı iNaNDıKLaRı ŞeYLeRDeN VaZGeÇiRMEK, BiRŞeYe iNaNDıRMaKTaN DaHa ZoRDuR..ernest renan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.187