Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antique
Gerçek Adtürkay yılmaz
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2004
2. el mesaj sayısı: 139
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 52 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
amazon harici bazı satıcılar ürünü kargoya vermiş gibi gösteriyor ki, sen siparişi iptal etmeyesin diye.. birkaç gün sonra gerçek kargo bilgisi eklen... Mesaja git »
çantanın rengi de şekli de güzel.. ama ordaki dev fermuar nedir öyle ... Mesaja git »
bu sabah mail geldi.. kargo ücreti çıkmayan bu ayakkabıyı ile göndermişler.. bekleyelim bakalım neler olacak icon_smile_big.... Mesaja git »
bu tarz şort/pantolon tasarımını daha önce bi kere denedim.. pek tavsiye etmiyorum çünkü yazın şort olarak giyince güneşten... Mesaja git »
az önce kız arkadaşıma bunu aldım.. bunun erkek için olanını daha önce kendime almıştım.. üst kısım fileli bez gibi ince, yazlık ayakkabıdır şimdide... Mesaja git »
az önce baktım da.. hem fiyatı 23euro yapmışlar hem de türkiyeye gönderim kapatılmış.. artık istesek de alamayız ... Mesaja git »
bisikletseverler için güzel bir fırsat olabilir.. [link=]https://www.amazon.de/Abbey-Rucksack-Trinksystem-Schwarz-1019220/dp/B00HTBOXSS/ref... Mesaja git »
az önce "amazon-"dan birşey satın aldım.. kargo ücreti çıkmadı hayret gümrük sınırını aşmadığı için vergi de çıkmadı.. umarım bi hata yoktur da ... Mesaja git »
özetle; cmt pazar yatcas diyorlar.. aslında mantıklı ... Mesaja git »
sakin ol dostum.. bi kelimeyi bi kere yanlış yazarsın olabilir ama arka arkaya iki defa yazınca düzeltelim dedik.. hata ettik.. pardon... Mesaja git »
Arkadaşları

graphtec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
SUZUKI GRAND VITARA 1.6 3K
Hakkında
iNSaNLaRı iNaNDıKLaRı ŞeYLeRDeN VaZGeÇiRMEK, BiRŞeYe iNaNDıRMaKTaN DaHa ZoRDuR..ernest renan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.344