Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antique
Gerçek Adtürkay yılmaz
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2004
2. el mesaj sayısı: 140
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 14 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D&R Tüm Ürünlerde Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
genellikle büyük firmaların kargocularla anlaşması oluyor.. mesela firma her paket için 3-4 lira gönderim ücreti ödüyor.. yani firma burada sana 3-4 ... Mesaja git »
Apple iPad Pro Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
PUPA BİLİŞİM kampanya yapmış.. 200lira indirimle 10.5 ekran PRO'yu 2800liraya satıyor.. internetteki kampanya şubelerde de geçerli mi diye sormak içi... Mesaja git »
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
koçtaş mağazalarında satılan bu koltuğu aldım, 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum.. yakından görmeden karar verme.. en yakın mağazaya gidip görebilir den... Mesaja git »
İzmirde kablonet rezilliği başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
çağrı merkezini arıyorsun onlar da mantıklı bir açıklama yapamıyor.. yani bu kesintilerin nedeni sır gibi saklanıyor mu nedir anlamıyorum.. izmirde ... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
MI 6 telefonun yanına bir de MI BAND 2 çektim acayip güzel oldu.. normalde akıllı saatler pek ilgimi çekmiyor ama bu bileklik olayı gerçekten nefi... Mesaja git »
Xiaomi Mi A1, Android 8.0 Oreo güncellemesi almaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
istediğimiz herşeyi telefona yükleyebiliyorsak bunun nesi sıkıcı anlamadım.. yanıt için teşekkürler... Mesaja git »
Xiaomi Mi A1, Android 8.0 Oreo güncellemesi almaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
stok android'in dezavantajları nedir ki, herkes sıkıcı demiş.. bu telefonu kız arkadaşıma hediye almayı düşünüyorum.. şu an hatundaki telefonun 8GB... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
4saat ekran süresiyle geldiğim sonuç.. bunu özellikle yapmadım.. haftasonu hep bilgisayar başında işler güçler derken geceleri de ps4 ile zaman su gi... Mesaja git »
ben sadece bisiklete binerken müzik dinlediğim için kablosuz kulaklık benim için daha pratik oluyor.. muhtemelen sizin bahsettikleriniz daha güzeldir,... Mesaja git »
dönüştürücülerle uğraşmayın bluetooth kulakiçi kulaklık alın diyesim var.. ama belki elinizdeki kulaklığınızı kullanmak istiyorsunuz bilemiyorum.. yin... Mesaja git »
Arkadaşları

graphtec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
SUZUKI GRAND VITARA 1.6 3K
Hakkında
iNSaNLaRı iNaNDıKLaRı ŞeYLeRDeN VaZGeÇiRMEK, BiRŞeYe iNaNDıRMaKTaN DaHa ZoRDuR..ernest renan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.266