Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
seyitonbaşi
Gerçek AdHalil SOYKAN
Doğum Tarihi28 Şubat 1993
KonumZonguldak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 168
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar deep slep sorunu için rom önerisi alabilirsiniz?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hkcam, servise göndermeden deep slep sorununu custom rom ile çözebilirmiyim?... Mesaja git »
Custom rom ile deep sleep gibi kronik sorunları çözebilirmiyim?... Mesaja git »
Arkadaşlar ceppaket gg'de görünmüyor siparişim mesajlarım silinmiş resmen kazıklandık.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar, cep paket ile görüştüm sorunları anlattım deltaya gönderin diyor ne yapmalıyım .1 aylık telefon konox,şarz, sensor sorunu var.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sürekli meşgül çalıyor.Ulaşabilen varmı? GG'de yorumlar fake sanırım satıcı tüm satışlardan olumlu yorum almış.... Mesaja git »
arkadaşlar, ceppaket den gg üzerinden note 5 gold aldım . Knox 0*1 olduğunu bügün gördüm, el yakalama sensorünü çalıştıramadım ve el hareketi ile sess... Mesaja git »
Kredi kartım çalındı. 1000 tl lol kodu alışveriş yapılmış başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yaklaşık 2 yıl önce benimde başıma gelmişti.İnternet üzerinden alış veriş yapmıştım Bilgisayarda virüs olduğu aklımdan çıkmıştı 400 tl yurt dışından ... Mesaja git »
iPhone 5 ile 4.5g başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar, apple güncellemeyle a1428'e destek veremez mi?... Mesaja git »
Apple iPhone 5 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
arada tekleme oluyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChipTuning Uzmanı

şoray uzun yolda

asker1695

köseoğlu

exterminating

Ragnar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SS//ZOTAC 8800GT (AMP! SOĞUTUCU HEDİYELİ)
Alıcı: ironblood19
Tarih: 2 Kasım 2011; 14:44:36
Yorum
hızlı alış-veriş kendisine güvenebilirsiniz :)
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR////SS 'Lİ// HIGH POWER 700W MÖDÜLER ABSOLUTE 80+BRONZE (13 AY GARANTİLİ)
Alıcı: ONUR342
Tarih: 12 Ekim 2011; 15:33:42
Yorum
güvenilir bir arkadaş,alışverişte bulunmaktan memnun oldum
Kısıtlamalar

Bölüm kısıtlamaları

Bölüm kısıtlaması yok

Sabıka kaydı

Ban kaydı yok

Uyarı geçmişi

Onaylanmayı bekleyenler

Uyarı kaydı yok

Onaylanmış

Uyarı kaydı yok

Reddedilmiş

Uyarı kaydı yok

İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
DEXTER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109