Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
efcilek
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Etkinliğe 33. Level 750bin küsürlerde başladım, 35. Level 243bine ancak gelebildim, bu arada pokedexe açıp x2 den yararlanarak fazla xp almak için Cp&... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Cumartesi akşam ataşehir mevlana parkında biraz avlanayım x2 eventini değerlendireyim dedim, o arada altın da almak istedim indirimli lucky egg için g... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
4 tanesi pokedexte yeni açılan pokemon olmak üzere toplam 82 heyvan evolve yaptım. 172000 xp ancak aldım. Görünen o ki her evolvede maksimum alacağım ... Mesaja git »
Dün akşam bi gymde gördüm unownu.. son pokemon olarak koymuşlardı muhtemelen gym prestige artırmsk için Kendi grubuma göndermek için SS almıştı... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Yeni Güncelleme 0.61.0 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Herkes toplu evolve için yüklendiği için mi acaba bilmiyorum evolve sırasında donmalar oluyo bazı pokemonların evolve'u geç başlıyor, bu yüzden zaman ... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Su Festivali Etkinliği başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeldeğirmeni girişinden aldım arkadaşı 🙂 https://img.donanimhaber.com/upfiles/1018284/f561ee8f-4de7-4abc-b9ce-da065a28e85c.PNG [s... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Su Festivali Etkinliği başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şu an kadıköy marmaray durağı yakınlarında lapras göründü. Almaya gidiyorum yakın olan varsa bi uğrasın derim [simage]https://img.donanimhaber.com/u... Mesaja git »
Nerede yakalamış?... Mesaja git »
Arkadaşlar geçtiğimiz pazar günü 7.gün strake ile kings rock special item aldım. Pazartesi günü de up-grade düştü. Bu sabah ise saat 07:30 d... Mesaja git »
174CP 38Hp yakaladım 2 gün önce..karaya vurmuş çırpınıyodu aldım himayeme ;)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102