Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
038poyraz
Gerçek AdSerdal ALTINOK
Doğum Tarihi2 Haziran 1983
MeslekIktisat
İlgi Alanlarıthe best pizza in Kayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW G30 520i GELDİ! (1.6 170 BG)--7000+4000 TL ZAM DA GELDİ-- başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Geçtiğimiz hafta araçla uzun bir deneme sürüşü yaptım. Kullandığım araç prestige pakete bussines paket ilaveliydi. Kullandığım araç, ilave opsiyonları... Mesaja git »
Mercedes'in Kalite Ve Donanım Olarak Gerilemesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Mercedes'i dizel fiyatla vermişsiniz, tuscon u benzinli ile. Tusconu dizel almak isteseniz aynı paraya gelir... Mesaja git »
Anladım teşekkür ederim, vadenin dolduğu gün, vade getirisi ile hesaba aktardığında, elimdeki kalan birikimimi de yine üzerine ekleyip yeniden vade aç... Mesaja git »
Anladım teşekkür ederim, bankada vadesiz hesap açarken, birde hesaba kart tanıtırken, oradaki görevli arkadaş, telefonumdan uygulamayı kendisi yaptı,... Mesaja git »
Mevcut teb banka/debit kartı olanlar, internet şubesinden açtıkları yeni cepteteb hesabını, yine internet şube... Mesaja git »
Az önce bende cebteteb ile 32 gün vadeli %13 oran ile 30000 tl hesaba koydum. Şimdi benim de birkaç sorum olacak, 28/08 de hesabın vadesi doluyor. Be... Mesaja git »
Az önce bende cebteteb ile 32 gün vadeli %13 oran ile 30000 tl hesaba koydum. Şimdi benim de birkaç sorum olacak, 28/08 de hesabın vadesi doluyor. Be... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bazı araçların depoları 45 litre geldi o dönemlerde. 66 lt deposu olan araçlarda bu durumun olacağını sanmıyorum... Mesaja git »
2016 LG OLED başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eg920 v ye güncelleme gelmiş. Kapsamını bilen varsa açıklarsa çok seviniriz.... Mesaja git »
2016 LG OLED başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben kullanıcı şikayeti olarak söylüyorum arkadaşım. Gönderdiğin linklerin yada garantinin ne olduğunu daha öncede okudum. Bu tv yi kullanıp ta, kalıcı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2014 c180 amg iPhone 6 128 gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109