Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
038poyraz
Gerçek AdSerdal ALTINOK
Doğum Tarihi2 Haziran 1983
MeslekIktisat
İlgi Alanlarıthe best pizza in Kayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bireysel Emeklilik Sistemi Ve Emeklilik Yatırım Fonları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Geçtiğimiz hafta perşembe günü bende ayrılma talebimi ilettim. Kasım 2014 te 300 tl aylık ödemeli başlamıştım. Zaman içerisinde gerek kendim, gerekse ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bende dün 8 plus 256 gb space grey ile üst modele geçmiş oldum... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Önemli Not: Apple iPhone 8,İphone 8 plus ve İphone X hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, ... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
DUZENLEME: BU BAŞLIK İLK BAŞLARDA ALTIN ALIP SATMAYA YÖNELİK KURULMUŞ OLSADA BAŞLIK SAHİBİ (BEN) AL-SAT'TAN VAZGEÇİP AL TUT 'A YÖNELMİŞTİR. ... Mesaja git »
NEW VOLVO XC60 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İkinci elde çok çok fazla seçenek var, 20k kilometre altı bayağı araç var. Ben mercedes glc ile arasında kaldım diyebilirim. Donanımlı bir glc (benzin... Mesaja git »
NEW VOLVO XC60 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün bende bu aracı test ettim. Kullandığım araç siyah renk innscription paket ve bazı extraları vardı. Bowers vilkins zaten ayrı bir dünya. Aracı 150 ... Mesaja git »
Volvo S60-Mercedes C180 Kazası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mercedes 2014 yılı ile kaporta üretimini aluminyum kompozitlerle yapmaya başladı. Aracın etrafını mıknatıs ile dolaşın anlarsınız. Yalnız alüminyum ... Mesaja git »
Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende CEPTETEB kullanıyorum, ancak burada gördüğüm şube faizleri daha cazip geliyor, ay sonu bende diğer bankaları araştırayım, bakalım nekadar farked... Mesaja git »
Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Mevduat faiz oranlarını tek bir ekranda görebileceğimiz bir android mobil uygulaması geliştirdim. Bu uygulamada faiz hesapla... Mesaja git »
YENI MERCEDES E SERİSİ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun aracınız, son zamlarla beraber üzerindeki opsiyonlarla ne kadarsa gelmiş oluyor bilgisini verirseniz seviniriz. Araç ötv li mi alındı? N... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2014 c180 amg iPhone 6 128 gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.219