Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
038poyraz
Gerçek AdSerdal ALTINOK
Doğum Tarihi2 Haziran 1983
MeslekIktisat
İlgi Alanlarıthe best pizza in Kayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 LG OLED başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
7 aydır haziran 2016 üretim eg920v modeli kullanıyorum, günlük minimum 8-9 saat açık kullanılıyor. Ben en küçük bir logo yanığı vs göremedim.... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Küçük detay ama, eşya gözü paketi ekletin. Arka koltuklarda gazetelik, ön konsol içinde bardak tututucu ve bagajda eşya fileleri geliyordu sanırım c s... Mesaja git »
Passatın C Serisinden Konforlu Oldugu Gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Aç tavuk, kendini buğday ambarında sanıyor. Koltuğuna oturmayla anlayamazssın. Passat konforlu diye orgazm olurken, dikkat et virajı alamayıp duvara y... Mesaja git »
5.20i ile C200d ve E180 kafayi yiyecegim yardim.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
W205 c180 in 0-100 ü 8.5 saniye. Nerede paylaşılmış 8.9 sn? Link verebilirmisiniz... Mesaja git »
2017 Suzuki Jimny Fiyat Listesi Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu aracı ciddi bir şekilde incelemeye aldım. İlk etapta bende buradaki yorumları yapanlar gibi düşünürken, inceledikçe çok farklı bir araç olduğunu an... Mesaja git »
LG 55EG920V Oled 4k Kampanya ve İndirim için Bilgilendirme Forumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güle güle kullanın, bende 5 aydır kullanıyorum, çok yerinde tercih olmuş... Mesaja git »
LG 55EG920V Oled 4k Kampanya ve İndirim için Bilgilendirme Forumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun tv niz. Yalnız 620v diye model yok diye biliyorum. 920v dir bence. Ne kadara aldınız."... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben sipariş geçerken sa485 konfor süspansiyonu seçtim. Spor süspansiyon olanlar çok çok sert. Şu anda style ve exlucive donanımlar harici donanımlarda... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Daha önce yazmıştım, yine belirteyim, konfor süspansiyonds amortisör kursları daha uzun ve helezon yaylar,14 mm daha yüksek tutuyor aracı. Spor süspan... Mesaja git »
ADAMLAR YAPMIŞ 2000 MODEL ARAÇTAKİ TEKNOLOJİYE BAKIN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yayını yapan kişiyi tebrik etmek lazım. Aracı yeterince tanıyarak anlatımda bulunmuş. Bu gibi paylaşımları arttırarak paylaşmasını temenni ediyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2014 c180 amg iPhone 6 128 gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125