Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
038poyraz
Gerçek AdSerdal ALTINOK
Doğum Tarihi2 Haziran 1983
MeslekIktisat
İlgi Alanlarıthe best pizza in Kayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Beyler borsa ile ilgili merak ettiğiniz herşey anında cevaplanacaktır 7/24 1-Nasıl hesap açılır 2-Nasıl alınıp satılır 3-Hangi banka en iyis... Mesaja git »
W205 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bu arada benim aracın da garanti dahilinde direksiyon mili modülü değişti. Direksiyon sökülerek bu işlem yapıldı, içerideki bir parça bu modül. Tam ol... Mesaja git »
W205 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu motor e serisinde kullanılacak electro, 2.0 dizelin downsizing olacak versiyonu deniliyor. Hatta şöyle de bir durum var, fl c serisinde dizel olmay... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Şimdiye fiyatları daha fazla artmıştır, o aracı almadım. Hala ufak ufak arayışlar içerisindeyim. Bu ara grand cherooke 3.0 dizellere bakınıyorum, 2014... Mesaja git »
Survivor 2018 (Forum ikiye bölündü tarafını seç) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Saçma sapan bir kurgu, böyle Survivor mu olur... Mesaja git »
Mercedes C200d ve C200 BlueTec Farkı Nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evet devam ediyorum, ben aracımı sipariş yapıp bekleyerek aldım. Hazırdan araç almadım o yüzden gayet yeterli bana göre. Zaten araç fiyatları aldı ba... Mesaja git »
Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni para 15 ile girmiştik burgan a. Şimdi ise güç bela 14.60 alabildik... Mesaja git »
Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Burgan temdit de 14.60 aldık bakalım... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aile için dar kabul ederim, ama diğer aynı sınıf preiumlar da geniş değil. O dönemde de en mantıklı ve alınası yüksek araç oydu. Ben aracımdan memnuni... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet, bütçe sorunu olmasa çok çok güzel araçlar var. Artık q5 in mantık dışı kaldığı kesin. Ancak, içi geniş, premium sınıfta olup, doğru düzgün donan... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2014 c180 amg iPhone 6 128 gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.114