Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
038poyraz
Gerçek AdSerdal ALTINOK
Doğum Tarihi2 Haziran 1983
MeslekIktisat
İlgi Alanlarıthe best pizza in Kayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aile için dar kabul ederim, ama diğer aynı sınıf preiumlar da geniş değil. O dönemde de en mantıklı ve alınası yüksek araç oydu. Ben aracımdan memnuni... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Evet, bütçe sorunu olmasa çok çok güzel araçlar var. Artık q5 in mantık dışı kaldığı kesin. Ancak, içi geniş, premium sınıfta olup, doğru düzgün donan... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Haklısınız, bir önceki kasa xc60 gerçekten tam fiyat performans aracı. Şimdi baktım biraz şöyle de, dediğiniz kasa xc60 sadece 4*4 değil. Kalan yerler... Mesaja git »
Lütfen sen yazma olur mu?... Mesaja git »
En güzeli, biraz daha biriktirip, sıfır olması önemli değil, max 25-30k aralığında km ye sahip bir xc60 almak en güzeli. Şimdilik beklemek en iyisi. A... Mesaja git »
Arkadaşım, sana aldım dedim mi ben? Ne diye cins cins yazıp seviyeni düşürüyorsun? Genel piyasadaki araçların fiyatı bu dedim. Adamların indirdiği fiy... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler, öyle bi ara fiyat ki, denildiği gibi araçların ya ederi değil, yada az daha üzerine ilave edip daha üst segmente ... Mesaja git »
2017 0 km Audi Q5 alınır mı? 2.0 tdi quattro 190hp design pack başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Glc nin içi, c nin aynısı. O yüzden bakmıyorum bu modele. Birde benim aracımda keşke dediğim tek şey arka koltukları. Araç 5 metre kocaman araba, ama ... Mesaja git »
Ah işte test aracı olsa dakika durmam, da test aracını geçenlerde satmışlar ne alakaysa. Bende yabancı forumlarda ve oto test eden bazı kanallarda çok... Mesaja git »
Peki kullandığım araca göre alternatif olur diyebileceğimiz geniş bir araç varmıdır? Çekiş sistemi de dert değil madem,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2014 c180 amg iPhone 6 128 gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141