Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SULZER
Gerçek AdMehmet Güver
Doğum Tarihi5 Haziran 1976
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İyi hayırlı olsun bakalım. Çabuk aldın sayılır. İnşallah bir sorun çıkmaz.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Format dediğim wipe data cache wipe falan yaptiysan ama duzelmediyse arkadaşın dediği gibi başka bir sorun var cihazda.... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sağol teşekkür ederim. Dediğim gibi aslında çok memnunum.Özellikle kamera olayı çok önemli benim için. Arada canım sıkıldıkça kapak değişiyorum farklı... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sorunsuz durumdaki G4 satılıpda bu telefona geçmeye değermi? Artısı ne olur sizce... Mesaja git »
Çünkü yurtdışı girişli telefon alıp riske girme. Ne kadar ucuz olacakki burada aldığından. Bende denizciyim çok imkanım oluyor ama üçyüz beş yüz kar e... Mesaja git »
1- S7 edge daha mantıklı geliyor. 2- bu kampanya baya uygun ödemesi 3- kesinlikle uzak dur... Mesaja git »
DELTA Servis başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yani connectpeople arkadaş çok haklı. 20 is günü doldumu hemen vereceksiniz. Adalet sizden yana merak etmeyin millet çatır çatır ya yeni telefon yada ... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Evet cumartesi dahil. 20 iş günü dolunca servisten cihazın yapılmadığına dair bir belge alın kızın bağırın sonra onunla tüketici hakem heyetine başvur... Mesaja git »
Valla çok iyi olmuş şimdi patladığı. Bakalım sonucu yazarsın.... Mesaja git »
Olurmu düşebiliyor. Hemde rom atmışsın gibi sayaç atmıyor. Ben nasıl yaptığımı unuttum ama google da aratmıştım nasıl yapıldığını.Bence bir araştır ha... Mesaja git »
Arkadaşları

Not Today!
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.107