Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SULZER
Gerçek AdMehmet Güver
Doğum Tarihi5 Haziran 1976
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tamam anladım çok teşekkür ediyorum bilgi için.... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Samsung gibi ip67 sertifikası varmı diye sorayım. Benim 3 senelik S5 i hala sokuyorum havuza daha bişey olmadı. O anlamda dedim... Mesaja git »
İyi günler. P10 ve P10 plusun suya dayanıklılığı varmı S8 gibi? Birde S8plus ile p10 plus arasında hangisini seçmek mantıklı olur. Kamera çekimi öncel... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bende ilk defa duydum bu kadar ekran süresi. Bende 5.1 yüklü 3 saat bile görmüyorum... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Evet hepsi burada da fiyat düştü. Bende vodafondan almıştım samsungu yine oraya sordum 3600 falan dediler. Fakat kendi vodafon sayfamda 120 tl çarpı 2... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Demekki yanılmamışım :) Kamera çok lazım oluyor. Ben bu yüzden sıfır aldığım samsung S5 den G4 e geçtim. Tabi G4 mucize gibi geldi. Tutupda 3500 gibi ... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bende mesajları okuyunca vodafona gittim. 24 çarpı 150 lira diyor. Baya pahalı geldi. Vodafon internet sayfama girdim oradada 120 çarpı 24 ay diyor. A... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Teşekkür ediyorum saygılar.... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Valla 1000 liraya çok iyi vermişsin.Geçmiş olsun. Fiyatını herkes öldürüyor. Kronik sorununu bilmeyen kalmadı. Ama benimki sorunsuz şu ana kadar. 602 ... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Note 5 i azıcık bilen biriyim ama sahibi değilim. Note 8i inceledim. Bendede tam tersine note 5 daha metalik daha sağlam izlenimi verdi. Baktığım note... Mesaja git »
Arkadaşları

Not Today!
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109