Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SULZER
Gerçek AdMehmet Güver
Doğum Tarihi5 Haziran 1976
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İşimden sebep tabiki genelde aydınlık ortamda ve arka kamerayı kullanıyorum. Ön kamera genelde ailece selfie amaçlı ve oda gündüz lazım oluyor. Verdi... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Açık ara derken belirgin fark olarak ne söyleyebilirsin. Ben aslında telefonumdan memnunum. Özellikle kamera olayı işimden sebep çok önemli. Ama artık... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
LG yi TR garantili almak en iyisi bence. Tekrar hayırlı olsun. Bende 3500 4000 lira gibi bir parayı samsunga vermek çok lüks olur diye düşünüyorum. Şu... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kamerası benim G4 den daha iyi olsaydi baya niyetlenmistim. Ama özellikle ön kamera işi bozdu. Şu lg bir türlü bir ayar tutturamıyor. Vodafonda 120 li... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hoppalaaaa. Ulan yine düştü telefon cebimden. 2 yıldır düşmeyen telefon bootloop olmayınca intihar etmeyemi çalışıyor anlamadimki :) Hemen gidiyorum k... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Valla sakin tavsiye etmem. En ufak darbede gitti ekranım. Hemen taktir bence. Kılıf yoktu. Allahtan tam köşeye gelmedi. Sırt üstü düştü. Arka plastik... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Telefonu yere düşürdüm küüttt diye. Tabi ben şok. Hemen aldım ekrana bir bktım ortadan ikiye kırılmış. Allahım dedim inşallah ekran koruyucu olsun. Tı... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Valla ben o konuda biraz şanslıyım çünkü şengüller servis çok yakınımda :) Benim telefon 602 seri. Garanti bitiyor ama ne bootloop ne ghostscreen ol... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Anladım tamam. Neyse dur bakalım servis gönder dediğine göre var bir şansın. Aslında elden verebilsen daha iyi olur bence. Bu arada bootloop nasıl ge... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çok geçmiş olsun bootloop oldu heralde.Valla ne yalan diyiim benimkide bu aralar kendi kendine açıldı kapandı takılmaya başladı falan derken normale d... Mesaja git »
Arkadaşları

Not Today!
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109