Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SULZER
Gerçek AdMehmet Güver
Doğum Tarihi5 Haziran 1976
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Valla 2 yıldır her sabah telefon bootloop oldumu diye uyaniyordum. Ama bu zikkim ne bootlopp ne ghost oldu. Garanti bitimine 10 gun kala sercise bata... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşlar benimde önemli bir sorunum var. Telefonumun kapağı açık kahve deri. Birde gold kapak var. Fakat bunlar ne yazıkki tüm kıyafetlerime uyum gö... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Sen öyle yazınca sahibindene bir bakayım temiz bulursam neden olmasın diye düşündümde o fiyatlara ekranı kırık bile bulmak zor.2000 den aşağı kimse ve... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Benimde 602 serisi. Bendede geçen yaz öyle saçmalamalar olmuştu. Bende garanti bitmeden baya zorladım ısıttım falan ama bir sonuç çıkmadı. Geçen ay ga... Mesaja git »
LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
sat artık sat... kurtul :)))... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Valla daha unlock yapmadım. Zaten telefon daha birkaç gün önce serdviste anakart falan yenilenmişti. Şuan 6.0 dayım. Bakalım belki yükseltirim. Şimdil... Mesaja git »
FORD MONDEO KULUBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bencede mondeo dan şaşma. Ben laguna için piyasa fiyatları olarak genel örnek vermek istedim. Uzun zamandır forumda takip ediyorum maşallah bu araçtan... Mesaja git »
Birde dizel motor olayına cevap vereyim az olan bilgimle. Dizel motor alırken gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir husus. Mondeo lar genel olarak... Mesaja git »
Valla bana sorarsan donanım fark etmiyor. Mesela bende bir örnek vereyim. Reno laguna modeli var. 2006 model mesela. 2.0litre koltuk ısıtma sunroof de... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Evet arkadaşlar bugün itibariyle artık bende garanti dışıyım. Bakalım inşallah başımıza bisey gelmez... Mesaja git »
Arkadaşları

Not Today!
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172