Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TicksAndLeeches
Gerçek Adburak serol
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Telefonun siyah rengini bulmak mucize olduğu için müşteri hizmetlerini aradım. Telefon elimizde yok dediler. Birde burası var Buranın müşteri hizmet... Mesaja git »
Merhabalar İçerenköy Carrefoursa Sony Center ile telefonda görüştüm. Peşin alırsam fiyatı 5850 olur dediler.... Mesaja git »
2017 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhabalar Bu modeli PS4 Pro için almayı düşünüyorum. Siz fifayı pc-ps4-xbone hangisinde oynuyorsunuz acaba? Hareketli görüntüde bulanıklaşma başka oy... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR konusunu başlattı (2 yıl önce)
Oyun satılmıştır. Silinebilir.... Mesaja git »
SATILIK DYING LIGHT PS4 konusunu başlattı (2 yıl önce)
Fiyat 50 TL'dir İstanbul Anadolu yakası Kadıköy-Maltepe arası elden teslim edilir.... Mesaja git »
Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
2 gün önce geçersiz kart hatası almıştım. Bugün tekrar denedim ve cüzdana 60 tl yatırdım. TR psn'e kayıtlı enpara kart ile işlemi gerçekleştirdim.... Mesaja git »
Oyunlar Satıldı Silinebilir konusunu başlattı (2 yıl önce)
Silinebilir... Mesaja git »
Satılık PS3 Oyunları konusunu başlattı (3 yıl önce)
Selamlar arkadaşlar Oyunların hepsi satılmıştır. Alan arkadaşlara hayırlı olması dileğiyle. Herkese iyi oyunlar.... Mesaja git »
PS3 OYUNLARINDA DEV İNDİRİM MUTLAKA BAKINIZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Dark Souls tarafımdan alınmıştır. Çok iyi niyetli ve dürüst bir satıcı. Başka alış-verişlerde görüşmek üzere.... Mesaja git »
Bu sistem yeterli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Rohirim Cevabın için teşekkürler Tv var ihtiyacım bilgisayar önerdiğin konuyu incelemeye başlıyorum. Tekrar teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078