Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
crazydange
Gerçek AdSergen
Doğum Tarihi25 Ağustos ****
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ARTIK TÜM TELEFONLAR AYNI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Herkesin kendine göre bütçesi var elbette ama bende ihtiyaca göre telefon alanlardan yanayım. 2 yıldır LG 3 kullanıyorum ve şimdiye kadar hiç programl... Mesaja git »
Texas'li kiz ile olan ufak capli ask hikayem. Evleniyom galiba! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hacı ılk kıza ne oldu ? :D gordun mu o zamandan sonra ve yenı kızla ne alemdesınız ? :D merak sardı 4 bir yanımı :D :D... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bunlar Şans işi beyler :D OOfffff Karıya bak beeeeee ... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
hadi bismillah :D ... Mesaja git »
TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
yorumunuz içi teşekkürler HD yayına geçtim 3-4 gundur kullanıyorum ve memnunum :) hızımda 35 Mbps oldugu ıcın sıkıntı olmuyor :)... Mesaja git »
LG G6'nın Türkiye fiyatı ve satış tarihi netlik kazandı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu kadar param varsa neden LG alayım ? çok gereksiz bir fiyat çekmişler... Mesaja git »
TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Beyler Tivibu IPTV Giriş paket SD yayın kullanıyorum ve şu anda 55 inç Tv aldım ama SD yayında goruntu ıyı degıl, 5 tl fazla odeyerek HD yayına gecebı... Mesaja git »
Kız bana aşkını itiraf etti ssli Edit geldi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Abi son söz güzelmiş "dünden çok yarından az sevıyorum" tuttum bu sozu ve bu soze bıle sans tanınır bence... Mesaja git »
Xperia z2 kırık ekrandan bılgılerı alma başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
peki hangı programla acabılırım bılgınız var mı ? Backup burda : ama içine girdiğinde böyle bir... Mesaja git »
Xperia z2 kırık ekrandan bılgılerı alma başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ekran calısmadıgı ıcın companion denedım backup aldırdım ama elımde xperia telefon olmadıgı ıcın baska o sebepten backup'ı acıp numaraları alamıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086