Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berkeeren
Gerçek AdBerke Eren
Doğum Tarihi28 Eylül ****
KonumSakarya,Serdivan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hocam durum bendede böyle bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Telefonun siparişini bugün verdim arkadaşlar kılıf önerisinde bulunabilicek bir arkadaş var mı ?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar cihazı Hepsiburada dan alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ? Bazı telefonların fake rom la geldiğine dair gönderiler okud... Mesaja git »
Arkadaşlar herkese merhaba bu cihazı almayı düşünüyorum fakat mi5 lerde JDİ ve LGD olmak üzere iki panel bulunuyomuş. LGD olan Lg nin paneliymiş sanır... Mesaja git »
Cloud 2 için mic splitter kablosu konusunu başlattı (3 ay önce)
Herkese merhaba arkadaşlar elimde mevcut olarak kullandığım cloud 2 kulaklığımı harici bir ses kartında kullanmak istiyorum fakat 3.5 mm tek jak olduğ... Mesaja git »
YouTube Abone Kasma ve İzleme Çoğaltma başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çeşitli oyun videoları yayınlamak için kanal açtım karşılıklı olarak birbirimizi destekleyebilriz arkadaşlar . https://www.youtube.com/channel/UCXje... Mesaja git »
Logitech G502 mi Razer mamba tournament edition mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
G502 almaya karar verdim cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.... Mesaja git »
Alınık G502 konusunu başlattı (4 ay önce)
Alınık sıfır G502 veya G900 . G502 için 200 TL G900 için 300 TL verebilirim. Tekliflerinizi bekliyorum.[size=2][/size]... Mesaja git »
Logitech G502 mi Razer mamba tournament edition mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cevap için teşekkürler hocam.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar bu iki mouse arasında kaldım kullanan arkadaşlar biraz yardımcı olabilirmi ? G502 nin scroll unun problemli olduğu söyleniyor . Sad... Mesaja git »
Arkadaşları

Berkayboys

Guest-01475EB3F
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.158