Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berkeeren
Gerçek AdBerke Eren
Doğum Tarihi28 Eylül ****
KonumSakarya,Serdivan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cloud 2 için mic splitter kablosu konusunu başlattı (27 gün önce)
Herkese merhaba arkadaşlar elimde mevcut olarak kullandığım cloud 2 kulaklığımı harici bir ses kartında kullanmak istiyorum fakat 3.5 mm tek jak olduğ... Mesaja git »
YouTube Abone Kasma ve İzleme Çoğaltma başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çeşitli oyun videoları yayınlamak için kanal açtım karşılıklı olarak birbirimizi destekleyebilriz arkadaşlar . https://www.youtube.com/channel/UCXje... Mesaja git »
Logitech G502 mi Razer mamba tournament edition mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
G502 almaya karar verdim cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.... Mesaja git »
Alınık G502 konusunu başlattı (2 ay önce)
Alınık sıfır G502 veya G900 . G502 için 200 TL G900 için 300 TL verebilirim. Tekliflerinizi bekliyorum.[size=2][/size]... Mesaja git »
Logitech G502 mi Razer mamba tournament edition mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevap için teşekkürler hocam.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar bu iki mouse arasında kaldım kullanan arkadaşlar biraz yardımcı olabilirmi ? G502 nin scroll unun problemli olduğu söyleniyor . Sad... Mesaja git »
Satılık Logitech G Pro başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Satılık Evga Torq X5 Ürün yurtdısından alınmıştır.Ürün kontrol amaçlı açılıp elime uymadığı için kutusuna koyulup satışa sunulmuştur Fiyat:100 tl L... Mesaja git »
Razer Mamba T.E / Kablosuz - SteelSeries Rival 700 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhabalar arkadaşlar. Ürünlerin hepsi yurtdışından alınma, sıfır ve açılmamış ambalajında durmaktadır. Hızlı iletişim için: 0507 536 0537 ... Mesaja git »
Sıfır Logitech RGB G502 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pm attım hocam .... Mesaja git »
satildi silinebilir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
satildi silinebilir... Mesaja git »
Arkadaşları

Berkayboys

Guest-01475EB3F
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094