Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
equando
Gerçek AdÇağan Çamlıbel
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hem kullanım hem bekleme aynı fazla bir kullanım var sanırım. Ss te çıkmamış ama ikisi de eşit.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam cidden garantilik bi sıkıntı mı ?... Mesaja git »
7 plus kullanıyorum. 2 aylık telefon. Dünden beri şarjı normalden fazla gitmeye başladı. 17 saat beklemede %48 şarjı gitmiş. Nedir bunun sıkıntısı ... Mesaja git »
Ekran kartı driver update sonrası görüntü yok. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilen biri lütfen.... Mesaja git »
Ekran kartı driver update sonrası görüntü yok. konusunu başlattı (2 ay önce)
Dün topladığım pc'ye Windows 10 kurulumu yapıp, driver update'ini de atınca Windows simgesinden sonra görüntü gelmemeye başladı. Bugün aldığım yere gö... Mesaja git »
Oyun Bilgisayarı için YARDIM/ÖNERİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eyvallah hocam, çok yardımcı oldun. Gerisi arkadaşa kalmış artık.... Mesaja git »
Hocam sanırım son sorular. Sistem olmuş mu ? Kasa kaç watt, psu kaç watt olucak ?... Mesaja git »
Hocam öncelikle ilgin için teşekkür ederim. İşlemciyi 1200 yaptık, Ram kingston 8gb hyperx predator ddr4 3000 mhz cl15 1.35 xmp (kopyala-yapıştır yap... Mesaja git »
Oyun Bilgisayarı için YARDIM/ÖNERİ konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaş oyun için pc topluyor. Yalnız dahili parçalardan pek anlamıyoruz. Bilen 1-2 kişiye sormuş. Vatan’dan şöyle bişey çıkarmışlar ama burada kasa y... Mesaja git »
Eski Arsenaldaki RVP = Janssen başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu kesinlikle yanlış. Ceza sahasına kat eden bitirici kanatlar ve/veya ikinci forvet şeklinde oynayan ofansif orta sahaların bitiriciliği ortalamanın ... Mesaja git »
Arkadaşları

GooodJob

fenerli124

Vaas Montenegro
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
FRIENDS Arrow / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Game of Thrones / Gossip Girl / House M.D. / How I Met Your Mother / Lost / Misfits / Prison Break / Shameless / Sherlock / Siberia / Skins / Spartacus / Supernatural / The Big Bang Theory / The Walking Dead / Black Sails / Vikings / House of Cards / American Horror Story / Dexter / The 100 / The Oz
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo
Otomobil
Fiat
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
ccamlibel
TV
Sanyo
PSN ID
equandoche
LOL
Bard
Dünyadan Futbol
Valencia CF

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.178