Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
equando
Gerçek AdÇağan Çamlıbel
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İzlemeyenler için. (Çok şanslısınız.) Fenerbahçe atak yaparken heyecanlanmıyorum. (Çünkü atak yapmıyoruz.) Galatasaray atak yaparken korkmuyorum. ... Mesaja git »
Aboubakar sene sonu defolup gitmeli başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fm'de 2-3 sezon ucuza gelip acayip gelişen wonderkidler arasındaydı. Ben dahil büyük ihtimalle bir çok kişi adını gelmeden önce biliyordu ama tabi oy... Mesaja git »
...... Mesaja git »
Yusuf Yazıcı umarım büyük topçu olur. Genç olduğundan mı bilmiyorum ama sahada onu izlemekten çok keyif alıyorum.... Mesaja git »
Aykut Kocaman mı, Advocaat'ın Kalması mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Advocaat'ın bu saatten sonra başarılı olma şansı yok. Aykut Kocaman bugün gelse bir ihtimal Türkiye Kupası olabilir veya ligi ilk 3'te bitirebilir. ... Mesaja git »
"5mn'a bile oyuncu alamayız." başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sorunun Chelsea ile alakası yoktu aslında. Chelsea sene başında kötü giderken Conte taktik değişikliğine giderek başarıyı yakaladı, siz neden yapmı... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
NTV Spor yayınını bastı adam.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Factorio ile Rimworld arasında kaldım. Ne önerirsiniz ?... Mesaja git »
Galatasaray 3 isim ile yollarını ayırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Afrika Kupası doğru. Onu ben unutmuşum. Sanırım en az 4 maç oynayamayacaktı zaten. Yine de GS 300-400 bin alabilirdi. FFP kuralından sonra kulübe tr... Mesaja git »
Galatasaray 3 isim ile yollarını ayırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Chedjou'nun serbest bırakılması saçmalık. Hala piyasası var. En kötü takımda tutarsın yedek bekler, sene sonunda sözleşmesi bitiyor zaten. Büyük i... Mesaja git »
Arkadaşları

GooodJob

fenerli124

Vaas Montenegro
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
FRIENDS Arrow / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Game of Thrones / Gossip Girl / House M.D. / How I Met Your Mother / Lost / Misfits / Prison Break / Shameless / Sherlock / Siberia / Skins / Spartacus / Supernatural / The Big Bang Theory / The Walking Dead / Black Sails / Vikings / House of Cards / American Horror Story / Dexter / The 100 / The Oz
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo
Otomobil
Fiat
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
ccamlibel
TV
Sanyo
PSN ID
equandoche
LOL
Bard
Dünyadan Futbol
Valencia CF

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109