Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cnerercan
Gerçek AdCaner Ercan
Doğum Tarihi29 Mart ****
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Battlefield 1 Revolution 60 TL konusunu başlattı (17 sa. önce)
Kendi açtığım içinde BF1 Revolution Edition Bad Company 2 ve Plants vs Zombies bulunan hesabı satıyorum. Fiyat başlıktaki gibi 60 TL dir. Tüm bilgiler... Mesaja git »
Kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alabilecek durumdadır. Çok temiz kullanılmıştır. Donanımı ya da yazılımı konusunda da herhangi bir kusuru yoktur. Targ... Mesaja git »
60-70 NET ARASI BEKLEYENLER İÇERİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Hedefiniz kaç k ? tm-mf yazın. ben en kötü 120-150k arası yapacağımı düşünüyodum (mf) ama artık 200k ya kadar yolu var. netlerim 30-32 türkçe 10-12 s... Mesaja git »
Satılık/Takaslık The Division Gold Edition Hesap konusunu başlattı (7 ay önce)
Division Gold Edition bulunan hesabımı satıyorum. 65 TL istiyorum. İlgilenenler pmden yazabilirler.Assassins Creed Origins ile hesap+para şeklinde tak... Mesaja git »
Satılık/Takaslık Horizon Zero Dawn konusunu başlattı (8 ay önce)
Playstation 4'ün yanında verilen Horizon Zero Dawn oyunudur.Birkaç saat oynayıp kaldırmıştım.Fiyat olarak 75 TL düşünüyorum.Takas tekliflerinizi d... Mesaja git »
Alinik GSKILL RIPJAWS 4X2 DDR 3 1600MHZ konusunu başlattı (9 ay önce)
Başlıktaki ramden arıyorum.... Mesaja git »
Hocam ramler için ne kadar istiyorsunuz son olarak... Mesaja git »
i7 4790k 80 Derece Normal Mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Evet FPU'yu seçip başlattım.... Mesaja git »
i7 4790k 80 Derece Normal Mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Macun olarak Zalman ZM-STG2 kullandım.Herhangi bir zararı olur mu bu şekilde kullanılırsa ? Zaten oyun için kullanıyorum.... Mesaja git »
i7 4790k 80 Derece Normal Mi ? konusunu başlattı (9 ay önce)
İkinci el aldığım i7 4790k'yı Prime95 ve AIDA64 ile test ettiğimde 81-82ye kadar çıktı maksimum olarak.Acaba bu normal midir ? Herhangi bir kapanma gi... Mesaja git »
Arkadaşları

Tagortian

Einstein

tef-ox

karatepe

Forumcu_Yazar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alınanlar: Killzone 3 (tef-ox),Uncharted 2 GOTY (Tagortian),FM 2013 (skyman090), GTX 680 Direct CU II(trktlh),i7 4790k işlemci (ismet07),CaptainSagara(Gskill ripjaws 2x4gb ddr3 1600mhz dual kit ram) Takaslar: PS3 3.55 CFW (emuzi) Satışlar: MrBlack ( i5 650+HD 4830'lu sistem)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094