Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
enemywalker
Gerçek Ad 
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kazakistan’da okumaya gidilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Zicmaya bile gidilmez. Yillarca kaldım orada büyüdüm. Bir cok şehrine gittim. Bizleri sevmiyorlar. Rüşvet vb cok.... Mesaja git »
Samsung GDDR6 bellekleriyle CES 2018 inovasyon ödülünü aldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Canavar gibi kartlar gelecek sabırsızlıkla gelişmeleri bekliyorum . Artık oyun sektörü FHD yi es geçip tam anlamıyla teknolojik atılımla birlikte 4K... Mesaja git »
IBM dünyanın en güçlü kuantum bilgisayarını geliştirdi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kuantum bilgisayarlar hakkonda detaylı makale yazarsanız çok iyi olur. ... Mesaja git »
Fiber mi döşeniyor? SS li başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
metro ethernet olabilir.... Mesaja git »
Karşınızda 600 beygirlik Toyota C-HR başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Efsane araç... Mesaja git »
Uzmanına network problemi? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Merhaba bu tür iş yükleri için metro ethernet önermekteyiz. Ayrıca pfsense ile 4 interneti birleştirmenizi öneririm.Yada modem değiştirin.... Mesaja git »
TÜBİTAK’tan milli bulut hizmeti: Safir Depo [DH Özel Haber] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tier 1 = Non-redundant capacity components (single uplink and servers). Tier 2 = Tier 1 + Redundant capacity components. Tier 3 = Tier 1 + Tier 2 + Du... Mesaja git »
6 Adımda Ücretsiz İngilizce Öğren(Kapsamlı Rehber Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar. Bu konu İngilizceyi ücretsiz öğrenmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Yöntem veya çalışma hatalarından dolayı bu dili öğrenemeyen çok s... Mesaja git »
İnternete bağlı cihazlarım izleniyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Network güvenliği. Basit bir şekilde kırılır modem arayüzünden kullanıcı izalasyonu açın. Network sniffing basit. Rat atılmış olabilir. Bga da maka... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fazla bir artış yok. Rx480 e5 2670... Mesaja git »
Arkadaşları

sabuncu

mturan000

arycanda66

Astekiv

SourceCode0
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
IITRuSTII
LOL
Nasus
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Kingston, Western Digital
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141