Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zyzapin
Gerçek Adakın zeytin
Doğum Tarihi3 Haziran 1975
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
****WARMHAUS ENERWAplus-ErP 24/31**** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hemen yardımcı olmak isteyişinize teşekkür ederim hocam ama sizinle de evin yapım aşamasında hem tesisatı fikirleriniz ile şekillendirdik ve eve 28 li... Mesaja git »
****WARMHAUS ENERWAplus-ErP 24/31**** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar yetkili servis sayısı açıkcası pek artmamış sadece sitede daha göz önünde bir dizayn ile kolay ulaşılabilir yapmışlar. Ve yetkili satıcıla... Mesaja git »
****WARMHAUS ENERWAplus-ErP 24/31**** başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aynı düşünceleri paylaşıp kesin olarak taktırmak niyetindeydim fakat son haftalarda ne teknik müdürleri ne pazarlama müdürü ne de genel müdürlükten m... Mesaja git »
hocam problemli müşteri olmak ile alakası yok bu konunun bence ivedilikle şikayette bulun ve değişim talep et. Keşke ürünün montajını yaptırmadan ser... Mesaja git »
hocam şirket ile ilgili bulabildiğim tüm mail adreslerine yapıcı fakat aynı zaman da eleştirel ve bi mail attım ve şi... Mesaja git »
Sorunuzu warmhaus teknik müdürü Koray Bey'e mail olarak ilettim yanıtını paylaşırım. Bu arada ürünü hangi şehirde ve ne kadara aldığınızı öğrenebil... Mesaja git »
Arkadaşlar warmhaus Kocaeli ana bayii 2 kez görüştüğümde de bireysel satış yapmadıklarını bildirip alt bayilere de yönlendirmedikleri için warmhaus ye... Mesaja git »
****WARMHAUS ENERWAplus-ErP 24/31**** başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Adamların iyi niyetinden şüphem yok fakat bana göre biraz yavaş ilerliyorlar sonuçta 2016 yılında başlamış olan bir ürünün hala tanıtım pazarlamada ço... Mesaja git »
warmhaus yetkiisinden mailime yanıt geldi ve servis problemi yaşayan ve garantiyi düşünen arkadaşlar için paylaşmak istedim. Akın Bey Merhaba, ... Mesaja git »
üstat atladığınız herhalde 24kw üstü bir kombi istiyorum. 24 kw tam sınırda kalıyor yani yetmeyip bana sıkıntıda çıkartabilir nede olsa.... Mesaja git »
Arkadaşları

kocausta*

omur@fokusshop.com

klima5505
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MONSTER MS 16F11 - İntel Core i7 840QM 1.86 Ghz 8 mb L3 Cache Turbo Boost 3.20 Ghz
ATI Mobility Radeon HD 5870 1 GB GDDR5 128 Bit - 8 GB DDR3 1333 Mhz
2*500 GB Seagate 7200 RPM 16 MB - 15.6'' 1920x1080 Full Hd Led Parlak Ekran - Exclusive TDE Technology
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Trabzonspor
TV
Samsung
Klima
Klima

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.127