Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
illest
Gerçek AdEren Gümüş
Doğum Tarihi6 Temmuz 1990
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 43 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Kendimi savunamıyorum, eziklerin efendisiyim başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Anlat lan iste bir seyler tirt. Gelmis burada aglaniyorsun iki kelime etmeden.... Mesaja git »
Gecen gun afganistanda bomba patladi daha dun irakta mi ne hayirdir bu konulari onlara neden acmiyorsunuz ? Bize ne ingilterenin isinden. Pislikle oyn... Mesaja git »
Fakir Ülkelere Yardım Etmek Devletin Görevi Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Senin ulkendeki fakir fakir muhtac muhtac degil mi de sen boyle konusabiliyorsun ? Ulke zenginse nefes aldiginda bile vergi veriyorsun.... diye uzayan... Mesaja git »
AXESS ANNELER GÜNÜ 50TL CHİP PARA başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu bahar arti yurtdisina nereden katiliyoruz acaba ? Akbankin sitesinde goremedim de kusura bakmayin... Mesaja git »
Hepsiburada.com rezalet mi dolandırıcılık mı siz karar verin ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ayni indirimden aldik sanirim laptoplari. Ben de asus k555 aldim indirimdr guzel fiyattan diye. Hatta butcem kiz arkadasima aliyoruz diye 1300-1500ken... Mesaja git »
Şehirler arası yolda 3 litre yakan araç. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
3-5 km degil de. Ankara bodrum ve ankara merzifon bolu ankara arasi 3.2 3.7 litre ortalama gordugum cok oldu hiz 80-90 arasi.... Mesaja git »
Hocam aldım ürünü teşekkür ederim ilginiz için.... Mesaja git »
hocam bu ürün üstteki acera göre nasıldır servisi olsun ısınması olsun v.s siz böyle diyince aklım buna kaydı genel bir bilgi verebilirseniz bu gece... Mesaja git »
1700tlye kadar oyun oynanmayacak sadece ofis programlari ve film dizi icin onerebileceginiz bir laptop var midir biraz acele almam lazim. http:/... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaslar telefonu dusurdum ve on cami catladi. Sadece cami catlayip camini tamir ettiren var mi aramizda ? 3D touch calismasinda sikinti yaratiyor m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141