Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
illest
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdEren Gümüş
Doğum Tarihi6 Temmuz 1990
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
illest 4 gün önce 19475012 numarali faturam 59.99tl cekilmesi gerekirken kredi kartimdan 84.25TL cekilmis ?Bu faturalarla ilgili olan sorumsuzlugunuz ... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
SAKA GİBİ RESMEN MSUTERİ HİZMETLERİ BU REZİL FİRMANİN. BAGLATMAYİ DUSUNENLERE SOYLUYORUM 4 AYDİR KULLANİYORUM YEMİN EDERİM HER AY BASKA REZİLLİK CEKTİ... Mesaja git »
19475012 numarali faturam 59.99tl cekilmesi gerekirken kredi kartimdan 84.25TL cekilmis ?Bu faturalarla ilgili olan sorumsuzlugunuz ne olacak ? Her ay... Mesaja git »
Kapı önünde Beslediğim Köpeklerin Saldırısına Uğradım başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Daha önce 2 kedim 3 köpeğim oldu nerede yavru kedi köpek tek kalmış görsem beslerim ne pahasına olursa olsun çünkü doğmuş bir kere. Senin hayvan düşma... Mesaja git »
Beyler bu GAP online mağazadan nasıl hopi kimlik tanıtımı yapıcaz... Mesaja git »
7-8Lt yakıt tüketimi olanlar ne kullanıyor acaba? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Araban ne ya allah askina su “makineni” bir ogrenelim nasil bir zevk sagliyormus sana ki.... Mesaja git »
Turknet ile problemsiz 1 ay gecirsem disimi kiricam yemin ederim. Bir onceki faturami iptal edecegiz dediginiz halde etmediniz ve aralik ayinin 1inde ... Mesaja git »
Çok km'li dizel motorlar kötüdür safsatası başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
146 binde 1.4 TDI Ibiza aldim satarken 242bindeydi. Aracimi yetkili servis bakimli aldim bakimlarimin hepsini oem ya da bosch parcalarla zamaninda yap... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kanitim da buradadir.... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Evet arkadasla, turknet destegin hesabinin da burada oncelik iletiyorum arkadaslar iletisime gececek hemen sozlerine kesinlikle kanmayin. İnternetim k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156