Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
illest
Gerçek AdEren Gümüş
Doğum Tarihi6 Temmuz 1990
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Rusya'dayım soruları alayım (SS li ) EDIT 1-2 Kızla tanıştım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Rezil pislik seni... Mesaja git »
Sigara Yüzünden Serviste Birini Komalık Edeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Olm siz gerizekali misiniz lan cidden ? Hem kendinizi zehirliyorsunuz salak gibi sonra baskalari da bizi bari zehirlemeyin diyince de bidi bidi ediyor... Mesaja git »
Dolar ve petrol düştü her an benzine zam gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
1 numarali ak partili yalani "akpli degilim ama" vs vs bir ton 31. 2013ten bu yana petrol fiyatlarinin ne kadar dustugune dair bir fikrin var mi ? Yaz... Mesaja git »
Seni de alimini de dilini de...... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayret bir iki madde disinda duzgun savunmasini yapabilen sacmalamamis reis diye yirtinmayarak akp savunmasi yapab akpli. Lan en azindan saygi duydum ... Mesaja git »
hayvanlara saldıran insanlar (acil destek lazım) ankara batıkent başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya bos bos konusmayin cahil gibi. Gece yuruyusleri yapiyorum hem yazin sicaktan korunmak icin hem de daha az insan oluyor diye. Tek kopek asla bir sey... Mesaja git »
Kendimi savunamıyorum, eziklerin efendisiyim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Anlat lan iste bir seyler tirt. Gelmis burada aglaniyorsun iki kelime etmeden.... Mesaja git »
Gecen gun afganistanda bomba patladi daha dun irakta mi ne hayirdir bu konulari onlara neden acmiyorsunuz ? Bize ne ingilterenin isinden. Pislikle oyn... Mesaja git »
Fakir Ülkelere Yardım Etmek Devletin Görevi Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Senin ulkendeki fakir fakir muhtac muhtac degil mi de sen boyle konusabiliyorsun ? Ulke zenginse nefes aldiginda bile vergi veriyorsun.... diye uzayan... Mesaja git »
AXESS ANNELER GÜNÜ 50TL CHİP PARA başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu bahar arti yurtdisina nereden katiliyoruz acaba ? Akbankin sitesinde goremedim de kusura bakmayin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
2.969